Wpis z mikrobloga

@mateuszczerski: on w Kambodży dom stawiał a teraz i ruskich jest? Mam nadzieję że tam zdechnie onuca...jakim zerem trzeba byc by tam lizać tyłek..i każdy co mu 1 zł da..życzę mu najgorszego..i pluje na ryj jako Polak..zwykła ruska świnia..niech mu rodziców w PL Ruska rakieta walnie czy tam ze wschodu..ci podróżnicy to idioci Polska piękna..a kretyn pokazuje Rosję..ja pfffu
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: Ja wiem kto to jutro pismo wyśle do MSZ itd do prawicowych pism jak Polski lewicowy idiota promuje Rosję za $ nie wierzę że ktoś mu płaci...tak samo planeta abstrakcji dostała cios...i stracili współpracę bo jeszcze za PiS promowali komunę itd i ja wychwalali..ale w sumie po co o nim pisać..sam zdechnie..
  • Odpowiedz
@mateuszczerski: prawie wszystkie lajwy są ściągane przez łysego, a shoty od całkiem niedawna są umieszczane na kilku kanałach, więc teraz już nic nie zginie. Adam pytał coś w stylu kto powinien wygrać wojnę, bo raczej Ukraina powinna być niepodległa, a ten zaczął farmazonić, że nie, że on popiera Rosję, nawet Adam się skrzywił na jego słowa, bo sam się zdziwił, dokładnie nie wiem co dalej gadał, jak argumentował, coś w
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: gdybyś dał po prostu linka do filmów, to nie byłoby problemów. ja już wiele razy na tym tagu widziałem jak różni ludzie objawiali rewelacje nt łysego, klapka, mumina etc a potem na filmie okazywało się że oni zupełnie co innego powiedzieli
  • Odpowiedz