Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Jest wielu Polakow w Kambo, ktorym aktywnosc meneli zwyczajnie sie nie podoba. Bo pracuja na stanowiskach, maja mieszkania firmowe i nie za 300usd i sa specjalistami w okreslonym kierunku. Sama pracowalam w kambo kilka lat temu i z tego co pamietam to bylo okolo 900usd na miesiac w PP. ale umowmy sie to bylo prawie 10 lat temu :) Tak wiem, stara jestem:)
Bardzo, ale zawsze i bardzo jest mi przykro jak Polacy robia z siebie durniow na taka skele i kreuja obraz nedzy i rozpaczy.
Mozecie mnie objechac, ale tak jak kiedys Polak w Niemzech czy Holandii czy gdzies na zachodzie byl postrzegany jako [ijak i zlodziej, to mam wrazenie ze teraz sie przeniesli do Kambodzy i sa pijakami i zebrakami w wersji digitalowej :)

Ja mam bardzo dobre zdanie o Polakach, tych ktorych znam, sama zawsze chetnie pomoge, ale to co widze co reprezentuja Ci ludzie, to jest dno i trzy metry mulu.
  • 4
  • Odpowiedz
pracuja na stanowiskach, maja mieszkania firmowe i nie za 300usd i sa specjalistami w okreslonym kierunku


@oesucotusieodwala: jest tylko pewnie drobny szczegół. Oni nie będą chcieli mieć żadnego kontaktu z kambożulami ani się nawet nie zbliżą do tej mordowni co prowadzą łysy z Klapkiem - po co jechać na jakieś slamsy, skoro jest dużo lepszej jakości miejscówek choćby z włoską pizzą, a nie pizzą z sosem z przeterminowanych pomidorów z
  • Odpowiedz