Wpis z mikrobloga

@marso96: mam prawko prawie 20 lat, nie umiem parkować równolegle i mam to w dupie. Zrobiłem prawie pół miliona kilometrów i średnio łapałem 1 mandat na rok, głównie za prędkość. Jeżdżę starym Audi A6, powodzenia w parkowaniu równoległym na typowych parkingach, gdzie jest miejsce na Matiza. Zawsze można pojechać 50 metrów dalej i znajdzie się miejsce.
  • Odpowiedz
@cwlmod: można, nie muszę tego robić na co dzień więc na to sram. Jakby mi to było do szczęścia potrzebne, wykupiłbym odpowiedni kurs i ogarnąłbym to zapewne w kilka godzin.
  • Odpowiedz
mam prawko prawie 20 lat, nie umiem parkować równolegle i mam to w dupie.


@Tomek3322: Śmiem twierdzić, że ogólnie bardzo duża część ludzi wbrew pozorom nie umie autem manewrów które można by uznać w zasadzie za podstawowe, ale o tym się za bardzo nie mówi.
  • Odpowiedz
@Tomek3322: Tego skilla uczysz się raz i potem po prostu umiesz xD

Śmieszne, że przytaczasz ile kilometrów przejechałeś skoro oznacza to tylko tyle, że jesteś ograniczony w nauce i po tysiącach godzin za kółkiem nie jesteś wiele lepszy od absolwenta kursu nauki jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Beka z ciebie, że nie potrafisz się nauczyć tak prostej czynności xD
  • Odpowiedz
@cwlmod: od egzaminu i kursu na prawo jazdy parkowalem rownolegle chyba raz i to dobre kilka lat temu.

Z reszta chlopie, ty masz problemy z jazda do przodu i czepiasz sie innych, ze nie sa ekspertami w konkretnym rodzaju parkowania XD
  • Odpowiedz