Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę dla #jagiellonia na ten moment najlepsze możliwe losowania. Boję się Bodo/Glimt mocno. Nawet AS Roma dostała u nich w papę nie tak dawno. Myślę, że będą ciężary, lecz wolę Norwegów od Ferencvaros czy PAOKu.
I paradoksalnie nie możemy przegrać tego pierwszego dwumeczu, bo gwarantuje to minimum LKE, ale dlatego, że przegrany trafia na parę rumuńskie FCSB lub izraelskie Maccabi Tel Aviv
#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lepaq: może to śmieszny detal ale Bodo jest drużyną zimnolubną. Rome 6:1 pogonili u siebie za kręgiem polarnym, pod koniec października, gdy gluty w nosie zamarzały.
Jak jest gorąco to grają całkiem plackowo, gładko dwa razy przerżneli z Legią grubsona, najgorszą Legią od niepamiętnych czasów.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@thorgoth właśnie coś takiego w głowie mi świtało, że coś mi nie pasuje w wakacje i Bodo. Jakby oni grali tylko jak zimno xd. Mam nadzieję, że uda się wgl porywalizować sensownie z Bodo, bo jest o co grać.
  • Odpowiedz
@lepaq: dokładnie, ihmo przegrana z Poniewieżem to strata zapewne nie tylko pierwszej, ale i drugiej szansy na piłkarską jesień, a cholera wie, co przyniesie losowanie LKE. Temu trzeba pocisnąć Litwinów a do kolejnych dwumeczów podchodzić jako do przygody / łapania doświadczenia.
  • Odpowiedz
@lepaq: Trzymam kciuki za przynajmniej fazę ligową LKE, niech prezes wyśle Zenka na losowanie kolejnej rundy niech śpiewa i ogrzewa kulki losujące!

Z jak Litwini zostaną pokonani to BODO w 35 stopniowym upale w Białymstoku na pewno nie da rady potężnemu mistrzowi Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@MG78: oby Bodo miało ciężary tak zwane, ale nie wybiegajmy za daleko, trzeba pokonać Litwinów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz