Wpis z mikrobloga

  • 4
@dbanel: Widać że homo pravacus mają IQ kaczki. Ja szanowny Panie nie oglądam Kanału Ziobro odkąd stał się pisowsko-konfederacką tubą, a tu jest różnica że Ty tego nie widzisz. Długa droga otrzeźwienia przed Tobą
  • Odpowiedz
Panie nie oglądam Kanału Ziobro odkąd stał się pisowsko-konfederacką tubą, a tu jest różnica że Ty tego nie widzisz


@mustafas00:

Ja też tego nie widzę. Ale skoro to takie oczywiste, to bez problemu uargumentujesz swoje twierdzenie, prawda?

  • Odpowiedz
  • 0
@Thorrand: Witam Pana.

Ja mam wiele więcej innych ciekawych rzeczy niż udowadnianie komuś z wbitym w rdzeń mózgowy konfederackim myśleniem że nie jest tak jak w jego bańce.

Jak masz tyle czasu to udowodnij mi, że jestem w błędzie, chętnie poczytam
  • Odpowiedz
@mustafas00:

Nie masz czasu napisać dwóch zdań w celu uargumentowania swoich twierdzeń, ale masz czas, żeby napisać dwa zdania, które mają mnie niby obrazić? :D

Fakt. Ktoś tutaj ma coś wbitego do mózgu, rzeczywiście
  • Odpowiedz
  • 0
@CrazyxDriver: @Thorrand dla Was homo pravakus każdy minimetr na lewo od Brauna to Lewica i KO.
Nigdy się nie ogarniecie.
Nie mieliście nic sensownego do powiedzenia oprócz bezsensownego szczekania.

Nie ma tu nikogo z Was do merytorycznej dyskusji.
  • Odpowiedz
@mustafas00 hahaha ale zabawny jesteś. Słuchaj i zapamiętaj sobie. Jebię wszystkich, dosłownie wszystkich. Pis, Sp, KO, Lewicę, Konfederację I cała 3D. Ci ludzie są tego samego pokroju. Pieniądze, władza to jest wspólny mianownik tych ludzi. Jakby się nawet mogło wydawać, że wejdzie nowy podmiot polityczny jak Konfederacja i pewnym ludziom może się wydawać że oni będą inni, nie nie będą inni.
Jeżeli chcesz się okazać kimś podobnym do mnie to albo
  • Odpowiedz
  • 0
@CrazyxDriver: dałem plusika, dobry komentarz.

Ja wrzucam na temat kanału sportowego, gdyż pozbawił mnie złudzeń że będzie obiektywnym medium idąc w stronę prawicy.

Generalnie poglądy mam libertariańskie, więc nie lubię prawicy. A libertarianizm w wykonaniu Konfederacji to zamordyzm, nie mają z tym nic wspólnego.
Pozdro
  • Odpowiedz