Wpis z mikrobloga

@kkecaj: Trump i ta cała zgnilizna intelektualna to chyba najgorsza rzecz jaką dotknęła Partię Republikańską w całym istnieniu tej partii.

Mam szczerą nadzieję, że GOP się ogarnie, ale w obecnej erze post-polityki i tępego populizmu zaczynam coraz bardziej w to powątpiewać.
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Czasami zdarza mi się pisać merytoryczne komentarze w języku angielskim pod politycznymi filmami z USA więc może jakieś minimalne znaczenie moje poparcie ma i uda mi się przekonać parę osób że Trump to nie jest dobry wybór
  • Odpowiedz
Czasami zdarza mi się pisać merytoryczne komentarze w języku angielskim pod politycznymi filmami z USA


@kkecaj: I po co to robisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: Ponieważ to co się dzieje w USA ma wpływ na to co się dzieje w Polsce i na całym świecie, a język angielski jest globalnym językiem. Czuję pewnego rodzaju odpowiedzialność
  • Odpowiedz
Ponieważ to co się dzieje w USA ma wpływ na to co się dzieje w Polsce


@kkecaj: Nawet nie masz wpływu na politykę we własnym kraju, mało tego, nawet politycy w naszym kraju mają mały wpływ na politykę w naszym kraju i żeby coś osiągnąć, poświęcają całe życie i karierę. Jednym się udaje, innym nie.
  • Odpowiedz