Wpis z mikrobloga

Hej, jest jakieś info na temat "100 konkretów"? Wiem że już obecnie jest mocna obsuwa ale czy Pan Tusk coś wspominał kiedy planują spełnić przynajmniej połowę z tych obietnic?

Bo widzę że niestety ani aborcja ani rozliczanie PiS zbytnio nie idzie do przodu to chociaż może jest plan zrobić coś z pozostałych konkretów...

#polityka #koalicjaobywatelska #tusk #sejm
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Parmenides69: wiem że twoje pytanie to głupia prowokacja ale odpowiem poważnie - większośc kluczowych postulatów będzie realizowana po wymianie wadliwego żyrandola.

możemy się wtedy umówić na wspólne oglądanie obrad sejmu, gwarantuje że będzie realizacja nie tylko większości postulatów z kampanii ale nawet dorzucą coś ekstra. oglądanie wybuchających odbytów konserwatywnych konfiarzy to będzie akademia sztuk przepięknych ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@thorgoth: Ale to po co to całe gadanie o 100 dniach po wygranej? Przecież było wiadomo że prezydent pozostanie ten sam?

W takim razie czekam na prezydenckie i jest nadzieja że ostatnie blokery planów premiera Tuska znikną. Dzięki!
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: a ja uważam że się uda. Co więcej - tych ludzi wyciągnie się nie tylko od baszara ale też z rozpadającego się pisu.
To będzie wulgarna korupcja polityczna, głosy za stołki ale się uda.

Teraz nikt tego nie próbował bo nie miało to sensu. Z normalnym prezydentem - będzie miało.
  • Odpowiedz
@thorgoth: najpierw to trzeba poprawić się w rozliczaniu pisiorskich szkodników, żeby ci się rozpadli, bo na razie nie wygląda to za dobrze, zwłaszcza po tym niesprawdzeniu czy Romanowski ma drugi immunitet i daniu paliwa konfopisom dzięki temu (i podważeniu wiarygodności rządu wśród ich wyborców).
  • Odpowiedz
@BKZGlamrap: aye, trzeba. Jestem przeciwny lizaniu się po jajkach ale spokojnie - dopóki nie mamy prezydenta to jesteśmy lodołamaczem. Po wymianie żyrandola będzie galeon. Jak ten galeon nie będzie płynął to trzeba będzie zmienić kapitana
  • Odpowiedz