Wpis z mikrobloga

O co chodzi w tym rapie ? Czy ktoś mi wyjaśni fenomen tego „gatunku muzycznego”?

Przecież te teksty kierowane są dla gimbusów i rozwydrzonych Julek - które o zgrozo na imprezach „spiewaja” te kawałki wniebogłosy znając całe teksty na pamięć jakby tego słuchały 24/7. Do tego vifoniarze i patusy o mordzie sebixa to samo.

Niech mi tylko nikt nie mówi, że to normalne, bo rzucając okiem na tekst to jest jakaś degeneracja społeczna i psucie ludzi. Takie teksty mogą imponować co najwyżej patusom w więzieniu.

O co w tym chodzi? O co chodzi autorowi w tych tekstach i słowach? Gdzie tu jakiś artyzm albo chociaż dobra zabawa? Nawet nie da się do tego tańczyć. Jak to możliwe, że to się utrzymuje spolecznie i nie zostało jeszcze prawnie zakazane ?

#zalesie #pytanie #pytaniedoeksperta #heheszki #muzyka
kizalfon - O co chodzi w tym rapie ? Czy ktoś mi wyjaśni fenomen tego „gatunku muzycz...

źródło: IMG_0601

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@kizalfon: to taki Feel naszych czasów. Teksty fajnie brzmią w uchu ale jak zaczniesz je czytać na spokojnie to okazuje się że nie mają żadnego sensu. Grafomańskie wybryki albo randomowe słowa jak z generatora bełkotu
  • Odpowiedz
O co chodzi w tym rapie ? Czy ktoś mi wyjaśni fenomen tego „gatunku muzycznego”?

@kizalfon: No jak o co chodzi? O szukanie luzu na trzeźwej misji, bo jak nie znajdzie to musi płytę na nowo pisać.

  • Odpowiedz