Wpis z mikrobloga

@czemu_dlaczego: Da. Poza tym jak idzie kondukt za takim nieboszczykiem jest mega dużo ludzi, bo idą na pogrzeb typy co on ich za życia nie obchodził, ale po śmierci on taki niefartowny był, to pójdę hołd mu oddam, myślenie w stylu-no dużo się z niego śmiałem przez te lata, ale teraz warto opłatkiem i spowiedzią z 10 lat zawartą w 4 minutach odpokutować wszystko;)
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego: u mnie raczej cwaniaki znajomych i sąsiadów już nie proszą, ale to prawda, że członkowie rodzin potrafią jechać 400 km, przepalić mega dużo wajchy, aby zobaczyć czy implanty piersi cioci kasi rocznik 1971 dalej ładnie sterczą czy wujek kazik dalej na rydzyka wysyła $$$ oraz ogólnie pośmiać się, że syn cioci doroty 3 raz wyleciał ze studiów pod rząd i chyba w radomiu edukację zakończy;) sam kiedyś widziałem akcję
  • Odpowiedz
@Hieronim_Josif_Bruegel: ja miałem 22 lata jak zacząłem się ogarniać. Poznałem dziewczynę, pierwsze sexy, założyłem firmę związek 7 lat było ok. Później spore problemy życiowe i posypałem się jak domek z kart.

To samo znajomy. Trudne dzieciństwo bardzo trudne, pojechał na zachód, każdy myślał że się ogarnął bo praca, dziewczyna, odstawił alko, ale nowotwór partnerki go #!$%@?ł w jednym momencie. Człowiek musi mieć fundament, jeśli w dzieciństwie nie masz poczucie bezpieczeństwa
  • Odpowiedz