Wpis z mikrobloga

I to się nazywa złapanie spadającego noża :) w idealnym miejscu
Najpierw short i spadek ok 1.5 %
Potem przestawienie się na long i kolejny wzrost na #nvda o 1.5 % - zamknięte na 119.02 (również do przodu)
Już mnie zmęczyła ta pozycja a boję że spadnie także wystarczy

Oraz kolejny złapany nóż na us100 jedyne 11p do przodu już miałem 45p ale nie sprzedałem (za pazernie liczyłem na ciu więcej) także zamykam i tyle starczy na dzisiaj
#gielda
Questorius - I to się nazywa złapanie spadającego noża :) w idealnym miejscu
Najpierw...

źródło: short oraz long

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 0
@Matheo780:
Były wyniki handlu detalicznego które były lepsze od spodziewanych 0.0 a myśleli że bedzie -0.3 Spokojnie na niego też przyjdzie pora to nie jest żaden święty gral
  • Odpowiedz
@Questorius: żeby nie było: mi się twoje prognozy sprzed 1,5 roku wydawały dość logiczne, tylko coś się na razie nie sprawdzają. Widzę jak to wszystko powoli siada, ale jakoś na rynkach tego nie widać
  • Odpowiedz
  • 1
@Matheo780:
Ale czy nie mówiłem że na zachodzi będzie bankowa recejsa? I że nas zabiorą pod wodę razem ze sobą. Nas ratował tymczasowo spadek dolara i pln się umocnił oraz brednie Powella że już jest cacy zwalczamy inflacje, bo spadła do 3 z hakiem i znowu tymczasowo imbecyl ruszył gospodarkę co powoduję wzrost inflacji. Na rynkach to widać bo nie jedna spółka straciła po 20 - 25% Nike,ups itd a
  • Odpowiedz