Wpis z mikrobloga

#adidas #buty

Kupiłem adidaski przez neta z allegro, wziąłem numer buta z innych adidasków które miałem wcześniej. Są dla mnie za małe, przyłożyłem dla porównania do tych starych i mimo tych samych numerów, jest mniejszy o około 1 cm.

To jest normalne?
  • 6
  • Odpowiedz
@vervs: Całkiem możliwe. Sprawdzałem jakiś czas temu ofertę na aliexpress i tam była tabelka z centymetrami oraz rozmiarówką podzieloną na regiony świata. Czyli w zależności od tego do jakiego regionu miał iść produkt, trzeba było wybrać inny rozmiar (choć centymetry były te same). Możliwe, że twoje adasie był z różnych szwalni i oryginalnie miały iść na różne regiony. A ktoś kupił partię na polskę która miała iść na kraj z
  • Odpowiedz
  • 0
@imperial-green: mam buty z tej samej marki kupione 2 lata temu, teraz kupuję tę samą markę i nawet podobny model, a but jest mniejszy od tamtego. Chyba normalną sprawą jest, że w obrębie tego samego producenta numeracja nie powinna się różnić, co nie? Nie kupiłem dwóch odmiennych producentów żeby się numeracja różniła
  • Odpowiedz
  • 0
@Spojler22: niby tak, ale to po co w takim razie są podane na bucie rozmiary dla różnych krajów i różne numeracje, jak koniec końców i tak nadal jest totolotek? Specjalnie wziąłem adidasy a nie najeczki, żeby nie było przypałów a tu dupa. I co, kupię teraz rozmiar większy i się okaże, że to z jeszcze innego zadupia świata przyszło i będą jeszcze mniejsze od obecnych XD
  • Odpowiedz