Wpis z mikrobloga

Dolaczylem do rodzinki #netflix #netflixrodzina do jakiegos mirka. Zaplacilem z gory bo tak wole. Zapisalem se maila i haslo w pliku txt.
No ale jest problem - Stary lapek padl a na nowym chce dane logowania :PPP

Wiec mireczku jesli to przeczytasz to sie odezwij bo ja za cholere nie pamietam nicka zeby zawolac :P
Moze Ty bedziesz pamietal no bo to za niedlugo chyba rok bedzie wiec kolejna wplata sie zbliza :)
  • 24
  • Odpowiedz
  • 0
@robertx: Z przed roku? Troche scrollowania bedzie :)

EDIT:

nie da sie. W liscie mam 15 wiadomosci. A jak klikne przejdz do wiadomosci to nie otwiera mi wszystkich tylko jedna konkretna
  • Odpowiedz
  • 1
@bocznica: matolem jest ktos kto sie udziela nie w temacie. jak nie masz przydatnych informacji to po kiego wala sie wpierdzielasz?
Ego podbudowujesz? Nawet mi Cie zal skoro zycie Cie tak po dupie kopie ze musisz sie wpierdzielac z wysrywami zeby se ego podbudowac.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Ale jakie 15, ja mam nawet pierwsze wiadomości z 2018 roku po założeniu konta zarówno na stronie jak i w aplikacji mobilnej. Ewentualnie znajdź przelew, może tam wpisałeś dane odbiorcy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Blikiem to nawet numeru nie masz bo gwiazdkuje w większości banków.
U mnie tutaj: https://wykop.pl/wiadomosci też otwiera konwersacją, ale z prawej mam pozostałych użytkowników z którymi pisałem i gdy scrolluję to się doczytują kolejne.
Ale dziwny masz ten wykop, ja nie mam tego info z CTRL+ENTER. Nie dogrywałeś jakichś modujących skryptów?
  • Odpowiedz
@gorzki99 nie bardzo wiem i rozumiem o co pytasz.

Rozmowy prywatne (wiadomości) dostępne są na mikroczacie w rozmowach prywatnych, na przykład rozmowa ze mną: https://mikroczat.pl/pm/WykopX

Ale dziwny masz ten wykop, ja nie mam tego info z CTRL+ENTER. Nie dogrywałeś jakichś modujących skryptów?

@lunga oczywiście,
  • Odpowiedz
  • 0
oczywiście, że ma.

gorzki99 jest power-userem korzystającym z mojego dodatku Wykop XS + Wykop X Style 🧑‍🔧


@WykopX: Uwielbiam ironie. Dobrze Ci wyszlo :P Plusik :)

Rozmowy prywatne (wiadomości) dostępne są na mikroczacie w rozmowach prywatnych, na przykład rozmowa
  • Odpowiedz
>gorzki99 jest power-userem korzystającym z mojego dodatku Wykop XS + Wykop X Style 🧑‍🔧

@WykopX: Uwielbiam ironie. Dobrze Ci wyszlo :P Plusik :)


Akurat tu wyjatkowo pisałem całkowicie poważnie.

Ale gdzie jest lista tych z ktorymi mialem
  • Odpowiedz
  • 0
Sprawa jest prosta można dać przelew czy blik na malutka kwotę i napisać mu wiadomość w przelewie :) ja tak robiłem i kontakt przyniósł efekt
  • Odpowiedz
  • 0
Wejdź na www.wykop.pl/wiadomosci/ i wyłącz Wykop X Style.

Jest spora szansa, że to pomoże.


@WykopX: odpalilem wykopa w robocie na sluzbowym a tam nie mam wykopx. No i lista wczesniejszych konwersacji jaknajbardziej sie wyswietla :)

Akurat tu wyjatkowo pisałem
  • Odpowiedz
  • 0
Sprawa jest prosta można dać przelew czy blik na malutka kwotę i napisać mu wiadomość w przelewie :) ja tak robiłem i kontakt przyniósł efekt

@nrs21: To do mnie bylo? Bo nie zawolales.

jakbym wiedzial komu mam przelew zrobic to by nie bylo tematu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99

Ta... taki power ze co chwile Ci dupe zawraca bo znowu cos popsul :)


Jakbym mógł, to życzyłbym sobie tylko takich użytkowników. Ile nowych funkcji i naprawionych błędów było dzięki takim "narzekaniom" to nie zliczę ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@WykopX: Tez lubie jak w robocie ktos daje feedbacka :)

Moze stad ja tez staram sie dawac. A ze czasem wychodzi tak a nie inaczej to juz inna sprawa :)
  • Odpowiedz
  • 1
Wejdź na www.wykop.pl/wiadomosci/ i wyłącz Wykop X Style.

Jest spora szansa, że to pomoże.

@WykopX: Pomoglo. I przy okazji porozjezdalo wszystko inne :P
Ale przynajmniej moze mi sie uda mirka znalezc :) co go szukam :)
gorzki99 - >Wejdź na www.wykop.pl/wiadomosci/ i wyłącz Wykop X Style.
Jest spora szan...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 skrypt Wykop XS dodaje trochę nowego kodu to treści strony (np. ten pasek pokazujący proporcję wykopów do zakopow). Jak wyłączasz style, które te elementy stylują, to wiadomo, że będą wyglądać źle. Wystarczy odświeżyć stronę ;)
  • Odpowiedz