Wpis z mikrobloga

@benn8922: () tez mialem takie odczucia jak z tego komenta. A teraz nic nie czuje tylko smutek zycia. Na #!$%@? leki, ktore daja poprawe i nadzieje na tak krotko. Uwidzialem jak mozna byc szczesliwym i teraz czuje sie tylko bardziej dobity, bo wiem co trace. Musze sie wyczyscic z tego gowna. A pozniej sprobowac znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tagiem sie nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Mi_Amas_Linukson: Dzięki za odpowiedź, no zobaczymy co to z tego u mnie będzie. Psychiatra powiedział, że jak 2x75 nie będzie działać to zwiększyć do 1x75 i 1x150, a potem ewentualnie do 2x150. Czy przy takich dawkach mogę się spodziewać poważnych problemów z pamięcią i uzależnienia?
  • Odpowiedz
Czy przy takich dawkach mogę się spodziewać poważnych problemów z pamięcią i uzależnienia?


@benn8922: tak i tak. Zapominanie słów i rzeczy, ktore zawsze wiedziałeś. Uzależnia bardzo mocno organizm. Gdybyś próbował od tak nie zarzywać to jest szansa na drgawki, bezsennosc, zimne poty, silne mysli samobojcze itd. Wszystko przezylem. Odstawiać pózniej pomału. Nie każdy ostro to przechodzi. Sam zobaczysz jak u ciebie.
  • Odpowiedz