Wpis z mikrobloga

@FalconOKO: 4-3-3 nie grałem za dużo, ostatnio trochę zacząłem się bawić tą formacją. Gram tą podstawową 4-3-3. Strasznie ofensywna, przez co jeśli nie masz dobrej obrony może to biednie wyglądać. Najlepiej jak masz tam rosłych i szybkich (jakiś Kompany czy Silva). Ja gram z Alvesem (H/L przez co często luka zostaje, ale daje się to ogarnąć), Ramosem, Kompanym i Clichym (wymienię na IF Bainesa). Taktyka idealna na dużo prostopadłych zagrań (lub
@FalconOKO: Ja gram 4-3-3 (oznaczenie 4-3-3(4) w fifie) z jednym ofensywnym i dwoma nominalnymi "normalnymi" pomocnikami, którzy jednak też lubią podejść do przodu. W obronie przy normalnej akcji tak źle nie jest, ale jak idzie szybka kontra (szczególnie po rożnym), to cały środek pola jest niestety pusty, nie ma kto przejąć i spróbować wrzucić ponownie piłkę w pole karne.
@MainstreamowyHipster: Dzięki wielkie kolego, rozwiałeś moje wszelkie wątpliwości :) Muszę pograć więcej i na własnej skórze sprawdzić jak to wygląda, wtedy zdecyduje jak zostawić. A 3-5-2 też na pewno stestuje, przymierzałem się do niej ale na razie pobawię się tą 4-3-3.

@kamil_snk: Też dzięki, właśnie póki co na razie wymieniam tą 4-3-3(2) i 4-3-3(4), za mało meczów rozegrałem żeby powiedzieć coś więcej :)