Wpis z mikrobloga

Na głównej to już do reszty tych szurów prawicy #!$%@?ło, myślą, że to spisek lewaków ja #!$%@?, takie schizy powinno się leczyć w Choroszczy. Myślę, że nawet większość prawicowców jest świadoma tego, że to żaden zamach lewaków tylko jak to zwykle w Ameryce Dziki Zachód kowboj chciał zmienić świat na własne życzenie, bo się naoglądał Avengersów, jednak Wykop to się stał jakimś ostatnim bastionem skrajnych prawaków-szurów, że główna to wspomniana Choroszcz.

#!$%@? tam, że napastnik był zarejestrowany jako Republikanin + nosił koszulki organizacji promującej powszechny dostęp do broni. Generalnie i tak nie ma to znaczenia, czy to był atak Republikanina czy Demokraty, ale chodzi mi o ten #!$%@? tok myślenia prawactwa, takie cherry picking XD.

Jakkolwiek Trumpa nie trawię, tak samo jak i Fico nie cieszę się, że dokonano na nim zamachu, ani, że go nie zamordowano, bo jeżeli popełnili przestępstwa (a Trumpowi zarzuca się gwałt) to ma być osądzony i trafić do pierdla.

#polityka #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #bekazpodludzi
gandalf_rzulty - Na głównej to już do reszty tych szurów prawicy #!$%@?ło, myślą, że ...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • Odpowiedz