Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
a tak w ogóle bo średnio się znam na prawie w takim zakresie. To można sobie założyć zrzutkę na losową osobę gdy ta kategorycznie nie wyraża na to zgody? Ale ja i tak zakładam bo wiem lepiej i przecież chce pomagać, dobry człowiek ze mnie, do kościółka chodzę co niedziele

Przecież to brzmi jak przegrany proces w 8 minut i puszczenie mnie w samych gaciach albo i nawet bez

@Towarzysz_Sobaka Filip coś gada? Mocno się wściekł?
  • 9
  • Odpowiedz
@Kroledyp: Ale możesz założyć Wielką Orkiestrę Wspierania Rodaków w Kambodży WOWRwK i CamboRock Festival. Pieniądze inwestować w Złotego Ropucha a z zysków wspierać Filipa. Zapewnić mu szkolenia w zakresie jaki chcesz. Dziecku nie pomożesz?
  • Odpowiedz
@Kroledyp: W kwestii prawnej to na wykopie pod tym tagiem rzetelnych informacji nie znajdziesz. Tu się ludziom wydaje, ze RODO nie istnieje i można publikować dane osobowe wraz z peselem i historią zatrudnienia ;-)
  • Odpowiedz
  • 6
Filip coś gada? Mocno się wściekł?


@Kroledyp: Nie byłoby specjalnego zdziwienia, gdyby filip się dał przekonać jeśli oszust mu obiecuje, że coś mu tam wpłaci. Pare dolków i za to da legendę do żebraniny i swój bezwartościowy wizerunek. Kto wie...

Albo łysy teraz wyjaśni temat i zamknie wątek oszusta i powie, że on jednak zbierze, co filipie brakuje, kupi bilet i wyjdzie z tego jak łysy, cycaty menel ale na
  • Odpowiedz
  • 9
W kwestii prawnej to na wykopie pod tym tagiem rzetelnych informacji nie znajdziesz.


@bartekradek: Szkoda bo mam już serio przygotowany kwestionariusz zrzutki na leczenie twojej osoby, jak będzie potwierdzenie to lecimy z koksem, oczywiście kasę wydamy tak jak tutaj sobie wspólnie ustalimy

dalej nie rozumiesz co się dzieje wkoło ciebie i o co chodzi, więc może ta zrzutka serio będzie zasadna
  • Odpowiedz