Wpis z mikrobloga

Chciałbym Was zapytać czy macie obawy o nielegalną imigrację w UK? Czy czujecie się bezpiecznie wieczorami w swoich miastach? Co o tym myślicie? Może w ogóle Was to nie interesuje?

#uk
  • 7
  • Odpowiedz
@Vito_Scaletta: Oczywiscie ze mam obawy co do nielegalnej imigracji. Z jakiegos powodu ci ludzie nie moga dostac legalnej wizy, a wolalbym zeby przeszlosc ludzi byla jakos sprawdzana. Mam nadzieje ze nie skonczy sie to jakimis zamachami terrorystycznymi.
Natomiast osobiscie, jak do tej pory to czuje sie bezpiecznie w miescie w ktorym mieszkam. Nie mam problemu zeby sobie chodzic w nocy po ulicach.
  • Odpowiedz
@Vito_Scaletta: wystarczy unikać czarnych, beżowych,ciapatych, chavsow, i tych z tatuażami i masz super bezpieczne towarzystwo. Jak na UK.

Nikt ci nie każe się z nimi zadawać,
Do tego nie jeździć po centrach miast bo te są dla biedoty i przestępców stworzone.

Polecam szlaki, mokradła, rzeki,
  • Odpowiedz
Czy czujecie się bezpiecznie wieczorami w swoich miastach?


@Vito_Scaletta: Ciężko czuć się bezpiecznie przy nieskończonej liczbie bezkarnych chavsów, którzy latają z katanami czy maczetami pod pazuchą. O pokojowych inżynierach nawet nie ma co wspominać.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon:

Troche ironicznie napisane, aczkolwiek nie sposob sie nie zgodzic.

Mieszkamy na polnocy, blisko lasow. Okolica piekna, sasiedzi swietni sasiedzi, ktorzy nie sa jak typowi sasiedzi w
  • Odpowiedz
@VinnieP: ironicznie to teraz się nazywa brutalną prawdę,
Sam znam dużo kolorowych ludzi dobrych, pracowitych
Ale sorry statystyki przestępstw są bezwzględne wobec nich.

Co ja mogę na to
  • Odpowiedz