Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Żaden z tych kambożuli począwszy od prezesa poprzez muminów, rudego mańka i skoczywszy na klapiszonie nie przyznaje się do faktu, że uprawiają żebranie internetowe. Bronią się hasłem "kto ma to da, ja o nic się nie proszę" i jeśli ktokolwiek próbuje na czacie wspomnieć o tym że żebrzą są natychmiast proszeni o opuszczenie czatu lub dostają bana. Jest to forma naturalnego wyparcia tego faktu udowodniona naukowo. Niestety, czy tego chcą czy też nie - jest to klasyczna, nowo powstała forma żebrania, która dorobiła się już swojej definicji w słownikach:
"Żebranie Internetowe jest to działanie mające na celu doprowadzenie do dobrowolnego transferu środków do życia od ofiarodawców do osób tę żebraczą działalność prowadzących. Proszenie o dobrowolne wsparcie materialne na jakiś wybrany cel bez oferowania czegokolwiek w zamian. Dotyczy w szczególności osób w wieku produkcyjnym, zdolnych do wykonywania pracy lub prowadzenia działalności gospodarczej"
  • 30
  • Odpowiedz
@kaszanka5555 Ale was dupa wszystkich piecze.Można sobie pierdzielić czy oni żebrają czy nie ale naprawdę to oni maja swoje życie a wy nie.Żyjecie życiem jak ich nazywacie żebraków.Z dwojga złego to wolał bym być osoba która robi nawet słaby kontent i sobie coś na tym ugrywa niż idiota nie mającym życia i przejmującym się co jakiś typek robi na drugim końcu świata.Beka z was przegrywy.
  • Odpowiedz
@kaszanka5555 nie ja to tylko postronny obserwator który jasno widzi ze klapek to jest lepszy od wasz tutaj z dziesięć razy.Jak miał bym się z kimś spotkać w realu to wolał bym z klapkiem niż z którymś z was.
  • Odpowiedz
@pav40: Nikt tu nie żyje życiem tych kambożuli. Tak jak nikt nie żyje życiem kabareciarzy czy klaunów w cyrku. Pokazują swoje życie w internecie a my mamy prawo ich krytykować i się z nich śmiać.
Tylko co jakiś czas wpada na tag obrońca moralności żebraków internetowych i moralizuje.
Życzę ci spotkania z Klapkiem na żywo, szybko by cię zweryfikował ten menel. Został byś nagrany, naciągnięty na wydatki i ostatecznie wyruchany
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner No właśnie to oglądanie,krytykowanie i obśmiewanie to nie jest dowód na to ze nie żyjecie ich życiem tylko odwrotnie.Co jakiś czas wpada ktoś kto jest „obrońcą moralności”bo tak jak ja widzi jak nisko się znajdujecie(niżej niż klapek) i próbuje was uświadomić.I na koniec musiałeś go oczernić jak się da bo inaczej byś nie wytrzymał.
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: Najlepsze są te ich tłumaczenia. Że oni tworzą WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY WIDEŁO. Kiedyś mumim tłumaczył, że najpierw musi obmyślać scenariusze do każdego filmu, potem wybierać najlepsze ujęcia i to montować. Oj jo jo ile to pracy, wy nie wiecie widzowie XD
  • Odpowiedz
@pav40: Życie ich życiem oznaczało by jakieś stalkowanie, szukanie kontaktu itd. a my tu jak w kinie siedzimy i oglądamy meneli.
Niżej niż klapek nie da się być w Polsce (chyba że ktoś jest bezdomnym alkoholikiem śpiącym na ławce w parku, ale tu tacy nie piszą). Klapek jest typem który za zagarnięta dotacje uciekł do kraju trzeciego świata żeby tam wegetować i ślizgać się najmniejszym kosztem. Bez majątku, bez rodziny,
  • Odpowiedz
@pav40: ile ty masz lat i ile klas ukonczyles to pierwsze pytanie, drugie to ile razy byles poza powiatem ze takie farmazony wypisujesz? Trzeba byc grazyna do potegi odklejona zeby tak sobie te historie wkrecac😅 Ty naprawde myslisz ze oni sobie tam luzno zyja bezstresowo w tropikach?🤣🤣🤣 Jesli tak to nawet dalej nie argumentuje bo i tak nie zrozumiesz haha
  • Odpowiedz
@pav40: ja pierd serio ja mam pracę co kocham w przerwach leżąc czytam sobie o muminie i komentuje a kasa leci…. I miała bym to zamienić na pokazywanie face i zebranie bo zazdro no chyba koleś sobie żartujesz. Ja traktuje to jako odmóżdżenie i sagę z którą wyrwały nie mam styczności bo nie mam takich znajomych.
  • Odpowiedz
@stopmen 43.technikum mechaniczne,kursy na wózki widłoweo(obsługa i naprawa,ładowarki,były elektryk wojskowy,papier pracy na wysokościach,studia w Irlandii na pielęgniarza,papier na pile łańcuchową,opryski,prawko A,B,C.Zwiedzona cała Europa poza Portugalia i Niemcami(ale kilka razy przejazdem byłem.Nie nie myśle ze żyją luźno czy bezstresowo i nigdy tak nie powiedziałem.A teraz ty odpowiedz jak to jest być dzbanem bez własnego życia i żyć życiem żuli z kombodzy?
  • Odpowiedz
@Dzikamery ja nie mam nic do oglądania czy nawet komentowania.Po to to jest.Jedynie co wyglada naprawdę żenująco to wymyślanie jakiś niestworzonych rzeczy tylko żeby obrazić i oczernić.Wypisywanie w kółko tych samych debilizmów,żebraki,mięso z muchami,menele itp.Nawet jeśli to przecież ktoś kto tym żyje i poświęca tyle czasu na obrażanie kogoś to jest niżej od nich,a każde zwrócenie na to uwagi(żeby przestali się poniżać)to:to ty klapek?czemu ich bronisz i wyzwiska.Żenada
  • Odpowiedz
@pav40: ja pier jakie to dziwne historie …
Widać że jednak musisz dużo widzuec żeby zrozumieć zatem polecam Kup sobie mięso z piersi kurczaka wystaw teraz na zewnątrz i zobacz jak się zachowuje jaki robaczki je odwiedza i powąchaj sobie po 3 h sobie usmaż :) a za kilka tygodni takiego jedzenia pogadamy o pasożytach w organizmie.
  • Odpowiedz