Wpis z mikrobloga

  • 74
@NoMoreTearsJustSmile: potem tylko wynajecie ferrari na 2 godzinki w 20 osob, dzieki czemu kazdy bedzie mial po 6 minut zeby zrobic kilkadziesiat zdjec i nagrac z 7 rolek o bogactwie, zostaje tylko splacic pozyczke u bociana za wyjazd, sprzedac troche kursow i miliony stoja otworem xD
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: nie zdziwię się, jak się jeszcze okaże, że MLMowy coach wziął od nich kasę za nocleg taką, żeby nie tylko wynajem willi się zwrócił, ale też jeszcze udało się zarobić. Luksus kosztuje, a za miesiąc i tak zarobicie dwa albo trzy razy tyle ile teraz wydacie( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@zyd_z_pasji ale nie chodzi o to czy to głupie czy nie, wiadomo że jak podzielisz na więcej osób to jest taniej.

Chodzi o to, że oni się chwalą jacy to nie są bogaci, ile miesięcznie nie wyciągają, a się okazuje że wynajmują willę na kilkanaście (kilkadziesiąt) osób ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile ja wiem, ale mam kilku bogatych znajomych (takich naprawdę bogatych. ich rodzice mają prywatne kliniki, albo kilka restauracji plus dom weselny) i na grupowych wyjazdach wynajmowanie dużego domu w wiele osób zamiast hotelu to standard

z tym tanim hotelem to może przesadziłem trochę, ale wiesz o co chodzi XD
  • Odpowiedz