Wpis z mikrobloga

Ehh...nie mogę się doczekać finału EURO 2024 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałbym sobie jakoś umilić ten czas spędzony przed TV.
Mam piwo, ale nie wiem, czy warto je otwierać xD. Data ważności upłynęła w 2015 roku. Pytam więc:

Wołam też plusujących niezależnych ekspertów: @lukiseven @bazylo @KosmicznyAnalizator @Vadzior

#piwo #mecz #przegryw #pytaniedoeksperta i trochę też #nostalgia
ZajawkowiczeQ - Ehh...nie mogę się doczekać finału EURO 2024 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chciałbym s...

źródło: piwo

Pobierz

Otwierać piwerko?

  • A co ty piwo będziesz pił? Po co to? Alkoholik! 22.0% (18)
  • Wal, najwyżej rozjebiesz sobie bebechy. 35.4% (29)
  • Weź ty się chłopcze lepiej za robotę... 7.3% (6)
  • To na spokojnie trzeba. Poczekaj kolejne 10 lat. 35.4% (29)

Oddanych głosów: 82

  • 11
  • Odpowiedz
@Vadzior: Ok, widzę teraz, że na dole butelki utworzył się taki delikatny osad i pływają tam jakieś farfocle, ale żadnych kryształków (jak to w przypadku win) nie ma. Zobaczę jak to wyjdzie z tym piwem, bo trochę się na żołądek (Helicobacter) leczyłem i jestem z tych o "wrażliwych żołądkach" xD. Leżało cały czas w szafie, bo o nim zapomniałem. Ale browarki piję normalnie.
  • Odpowiedz
@zachariasz-grundbaum: @Vadzior
A tutaj wspomniane Bacardi Drinki, których data ważności upłynęła w 2008 roku, a dostałem je jeszcze o wiele, wiele wcześniej.
Pomarańczowy i Arbuzowy delikatna mgiełka osadu na dole. Limonkowy kompletnie brak osadu. (ale też konserwantów dużo na etykiecie wszelakiej maści E...). Też raczej już jako pamiątka prawda?
ZajawkowiczeQ - @zachariasz-grundbaum: @Vadzior
A tutaj wspomniane Bacardi Drinki, kt...

źródło: Bacardi

Pobierz
  • Odpowiedz