Wpis z mikrobloga

  • 10
Taka polityka, jakieś intrygi i nie wiadomo co jeszcze wokół jakichś dwóch bliżyńskich pijaków i jakiegoś Kozanostry to ostry schiz. XD

Pani dochtór chyba serio musi mieć bajzel w głowie podobny do Zielonego czy Knura tylko trochę lepiej nad nim panuje, makabra.
  • Odpowiedz
@Minister_Braku_Kultury ale tu są intryg, nie ogarniam tego powoli. Czy ta gruba świnia chce się wybić na niszowym.youtuberze, podstarzałym pijaku czy jaki jest jej cel? Uzyskać dostęp do zużytej pieluchy kononowicza, czy zabrać zielonemu jego skrzętnie strzeżone od lat prawictwo? Naprawde tego nie rozumiem, ta "osoba" ponoc ma doktorat i senowną robote wiec to naprawde musi byc cos w rodzaju fetyszu meneli jak bielski zboczeniec
  • Odpowiedz
@andrewkmc: też mam dysonans poznawczy. Wiadomo, to myślenie stereotypami ale fizyków miałem zawsze za elitę elity intelektualnej, a w tym wypadku wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Białka na to nie ma, przynajmniej nie widziałem ale wieść gminna niesie, że ruda chciała zostać piosenkarką i miała wydatny wkład w rozpad małżeństwa pewnego warszawskiego producenta muzycznego... WSW miał być narzędziem (niezbyt ostrym) służącym, poza pompowaniem fejmu, do
  • Odpowiedz