Wpis z mikrobloga

Szukam pary słuchawek do 800PLN (za sztukę), jedne o konstrukcji zamkniętej, drugie o otwartej. Głównym celem jest słuchanie i delektowanie się muzyką oraz oglądanie filmów. Gatunki różne, najczęściej rock, pop i czasami muzyka klasyczna i filmowa.

Co polecacie? Zastanawiam się nad Audio-Technica m40x oraz AD500x. Z Beyerów to 770pro i 990 pro.

#sluchawki #audiotechnica #beyerdynamic
  • 14
  • Odpowiedz
@dom_perignon:

Problem w tym, że by je napędzić potrzebowałbym wzmacniacza kosztującego tyle samo.

nie no aż tyle to nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ze słuchawek które wymieniłeś miałem tylko ATH AD500x. Ten dziwny pałąk nigdy nie podtrzymywał ich na właściwej wysokości, przy ruchach głową słuchawki zsuwały się, a pady zaczynały dotykać górnej krawędzi uszu, strasznie mnie to irytowało. Brzmieniowo też były średnie, sub-bass w nich nie
  • Odpowiedz
@dom_perignon:

Nie wiem, czy ifi uno da radę

Raczej będzie za słaby.

Jak nie wiesz co wybrać to weź Beyery, nie są popularne bez powodu. Ze słuchawek zamkniętych poza dt770 możesz jeszcze rozważyć AKG K361.
  • Odpowiedz
@dom_perignon: Zasadniczo to dźwięki z prawdziwych instrumentów wychodzą bardzo naturalnie, scena jest super. Do popu na pewno sie nadaja, co do rocka to mysle ze moga byc jednak zbyt lagodne, ale nie za wiele rocka slucham wiec ciezko mi sie wypowiedziec. Na pewno sa swietne przy ogladaniu filmow czy do muzyki klasycznej.
  • Odpowiedz