Wpis z mikrobloga

#przegryw #pytanie #radcaprawny wzywam te tagi bo mam dość poważny problem: ostatnio miałem ataki paniki obecnie biorę leki i przynajmniej się nie trzęsę i nie mam ataków a bardziej jestem roztrzęsiony jakby wewnątrz ale: mam w planach znowu zapisać się do psychiatry bo przez obecne leki ledwo cokolwiek do mnie dociera i mam też zawroty głowy ostatnio prawie do rowu samochodem wpałem przez to. Ostatni psychiatra wypisał mi skierowanie do psychiatryka pomimo, że jak tam byłem wcześniej to mówili, że leczenie w oddziale zamkniętym nie jest wymagane jednak do psychiatry u którego byłem nic nie docierało. Myślę, że skoro tylko skierowania mi dają to chyba muszę tam zostać i tu jest ten poważny problem: rodzice mówią, że jak tam pójdę to po powrocie mam tylko 2 dni na znalezienie pracy a jak nie to mogę #!$%@?ć. Co w takiej sytuacji mam robić? Na nfz wizytę mam pod koniec Sierpnia dopiero.
  • 2
  • Odpowiedz
@XAlkoNinjaX Zrobić dziecko, ma ono problemy, ultimatum. Gdzie ja #!$%@? żyję. XD OPie, współczuję. Że ty ich nazywasz jeszcze rodzicami po tym tekście z "#!$%@?ć". Jak jesteś zameldowany, a sytuacja przyciśnie to pisali tutaj, że z Policją wchodzisz do domu, przy tym meldunku.
  • Odpowiedz