Wpis z mikrobloga

@lndygo: zwykła #!$%@? do popychania w rytmie discopolo w kiblu w OSP cytrynka , jeśli chcesz być dobrym trollem to postaraj się bardziej bo nikt ci nie da wiary że z własnej woli chcesz podłapać kilę czy rzeżączkę a kto wie może nawet hiv i aids

  • Odpowiedz
  • 0
@GrubyPrezes: Jaka kiła? Jaka rzeżączka? Hiv? Aids? Kiedy zeszliśmy na temat Pasuta? Fagata pachnie jak niewinność i taka też jest prywatnie! Jej postać to wulgarna kreacja!
  • Odpowiedz
  • 2
@EssaOskar2007: To prawda, młode wyzwolone Julki to siedlisko chorób i definicja brudu. Eskortki są zadbane bo ich ciała to towar a nikt nie kupuje brudnych i lepkich jabłek na rynku
  • Odpowiedz
@lndygo: zwyrol nie pojawiło się znikąd, to jest stały klient majtkomatu, weteran fetyszy co się odlał na biedną monikę, jeśli taki zboczeniec interesuje się kobieta to znaczy że coś z nią jest nie tak
  • Odpowiedz
  • 0
@SuperTimor435: Tak ale moje teksty są oryginalne ale nie jestem ich autorem. Jak chcesz to sobie zobacz ile jest w nich odniesień róznych i gier słownych związanych z freakami. Dwa teksty ukradłem z wykopu a reszte napisał mi kolega z tagu

Fagate, Serwala i Usuń Konto pisał ziomek który się już nie udziela ale ma tutaj konto a Diss i BadBoy ukradłem z tagu
  • Odpowiedz