Wpis z mikrobloga

@lndygo to, że potrafił zrobić robotę to jedno i za to był tu chwalony. Oczekujesz, że mamy tu zlota kule i wiadomo 5 lat w przód, czy ktoś nie okaże się bazantem? Z tymi idolami też lepiej zbastujcie, bo jeśli ktoś internetowych błaznów bierze za idoli to mam dla niego przykra wiadomość. Na fali jest ten co umie rozkręcić ten cały syf na konferencjach i nie chciał #!$%@? 14 w cyce.
  • Odpowiedz
@lndygo Patrząc na kapele Kaczor pewnie nie zdawał sobie sprawy, że jest w tym wieku więc w te bębny bym nie bil bo są po prostu nie trafione. jas nie wygląda na tyle ile ma. Ale co do tego, że osiadł to zobaczymy choć widać, że prawdy trochę w tym jest. Wtopa na poprzedniej konfie jeszcze o niczym nie przesadza, ale jako zadymiarz został zdemoralizowany przez jakieś wycieczki do zoo i
  • Odpowiedz
@doreczycielprawdyzosiedli: Haha! Mój brat zawsze mówi żebym otworzył u siebie okno bo i tak żaden orzeł nie wyleci z pokoju.

Kaczor to była ciekawostka i nic więcej. Kolejny zapychacz gali z chwilowymi przebłyskami jak mu korów nie wywali
  • Odpowiedz
@Pazox raz tylko wszedłem w interakcje pod wpisem tych trolli kiedy im się rozjechała narracja parę miesięcy temu i obśmiałem debili, tu mnie rozbroiło, że oni myślą o tych wszystkich ludziach w kontekście idoli i dlatego #!$%@? o idolach wykopków xD Taka próba uświadomienia, że jeśli nie pasuje komuś jakas społeczność to nie ma potrzeby jej zmieniać na siłę i wklejać bandur bo to #!$%@? da. Tak samo jak i moja
  • Odpowiedz