Wpis z mikrobloga

Drodzy Widzowie, moją Cukrzankę-Świerzbiankę obsypało jakimś szałapatajstwem.

Od ludzi z miasta wiem, że jest jakiś specjalista od skóry, który mimo, że przyjmuje w aptece i wchodzi się do niego z buta, jest bardzo ciężko osiągalny.

Mnie się dzisiaj wyjątkowo udało od ręki.

Finalnie przepisał mi reklamówkę różnych specyfików, gdzie każdy wydaje się być na co innego. Przepisał pewnie wszystko co znał dotyczące skóry. Od razu dało się odczuć, że to prawdziwy specjalista.

Chyba trochę mnie tu oszukali, bo w tej aptece wszystko jest dwa razy droższe, ale pamiętajcie, że na zdrowiu się nie oszczędza.


#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
kurczakos1 - Drodzy Widzowie, moją Cukrzankę-Świerzbiankę obsypało jakimś szałapatajs...

źródło: temp_file6198398236156267399

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@kurczakos1: wyświetlenia spadają, Grażyny i Staszkowie z Szikago na urlopach albo zwlekają z wyciąganiem pugilaresow więc przydałaby się jakaś drama i proszę...
  • Odpowiedz
@kurczakos1:
Jako były dermatolog w stanie spoczynku,że tak powiem jest to bardzo zaraźliwe .

Takie wysypki skóry są związane z infekcją jamy ustnej,próchnicą,chorobami wątrobowymi
,oraz grzybicą,nadmiarem pasożytów w organizmie typu tasiemiec,włośnica.
  • Odpowiedz
Twaróg Klapkowi niezłe kuku zrobiła podrzucając dzieciaka


@ArpeggiaVibration: a może było na odwrót, Cukrowa złapała coś u Klapka i Twaroga oddała dziecko na leczenie. Nadzwyczaj szybko Gapa udał się na konsultacje apteczne, zwykle zwleka. Jak mała ogłuchła, to chyba z tydzień snuł opowieści, że samo przejdzie i paracetamolem ją faszerował. Co by nie mówić o Twarodze, to zawsze w miarę czysta była w przeciwieństwie do Klapka, który potrafi pół dnia
  • Odpowiedz