Wpis z mikrobloga

@gnomol: Może 15-20 lat temu top 20% miał powodzenie, teraz trochę się to przesunęło. Dodatkowo będąc w top 20%, ale nie wyżej nie wystarczy sam wygląd, trzeba mieć niezłą całą resztę — umiejętności społeczne, pozycję itd. Jak jesteś w top 1%, to można bazować na samym wyglądzie.
  • Odpowiedz
@gnomol: żeby 'kobiety się oglądały' potrzeba wyglądu co najmniej 7/10 co stanowi parę procent ogółu. 6/10 to bardziej taki range że jak zagada do powiedzmy 5 kobiet to statystycznie jedna może dwie się zgodzi umówić
  • Odpowiedz
@gnomol: Byłem ostatnio w górach i widziałem różne pary, nieraz to takie karakany szły z laską że się zastanawiałem o co tam może chodzić bo spokojnie by miała typa 2 ligi wyżej. Mordy mordami ale większość to zakolaki i/lub ulańce bez żadnej formy i to nie mówię o jakichś Januszach 50+
No ale w sumie łażenie po górach to taka rozrywka dla brzydkich
  • Odpowiedz
@gnomol: To prawda, ale należy wziąć też pod uwagę, że dla większości osób wygląd determinuje charakter ich doświadczenia, jakby "specyfikę", a nie samo występowanie jakiegoś zjawiska pokroju "związku". Brzydcy mężczyźni (dolne 20%) ma około 15-30% mniej partnerek seksualnych niżeli górne 20%, ale powodzenia nie mają 20% mniejszego, tylko o wiele więcej (a takze szybciej są zostawiani). Dobrze piszesz, że top 20% zaczyna się od ocen 6/10. Dodatkowo - większość mężczyzn
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@onepnch Tak, oczywiście. Większość par jest na podobnym poziomie urody. Na takiej plaży to wiedziałem dosłownie jedną parę, gdzie facet był dużo mniej atrakcyjny niż jego partnerka.
  • Odpowiedz
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Łatwo jest znaleźć publikacje na ten temat.
Trzeba jednak pamiętać, że to średnia (i bodajże nie uwzględnia wieku w jakim się ma tych parterów, a sami partnerzy są liczeni zwykle w badaniach od 18). Do średniej wliczają się i przystojny mężczyzna, który miał dwie partnerki - pierwszą rok a z następną wziął ślub, przystojny mężczyzna który miał jedną trwałą relację a potem skakał po dziewczynach ile chciał, brzydki mężczyzna
  • Odpowiedz