Wpis z mikrobloga

#gryplanszowe mam do Was pytanie. Poszukuje pudełek na gry (pustych). Dlaczego? Drażnią mnie różne wielkości i niezbyt to wygląd na półce. Kilka obkleiłem okleiną do mebli (drewno) i zacnie to wychodzi (np #muduko daje większość swoich pudełek w podobnym rozmiarze). Przydaje się do karcianek - bo kilka zestawów wchodzi w jedno pudło oraz do tych, do których mam za dużo dodatków. No i powoli mi brakuje pudełek o podobnym rozmiarze, a te dostępne w necie są wg mnie za drogie. Jak się wkurzę to kupię najtańsze gry od Aleksander i będę działał.
tldr; gdzie w rozsądnej cenie mogę kupić pudełka na gry.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@user-not-found: Ale chcesz takie nieopisane, gołe, czy po jakichś grach mogą być?
Jak coś to mam wystawione na OLX pudełka po dwóch dodatkach do Keyflower. Standardowy wymiar. Po 5 złotych sztuka.
  • Odpowiedz
Kilka obkleiłem okleiną do mebli (drewno) i zacnie to wychodzi


@user-not-found: z ciekawości, wrzucisz fotkę?
pytaj też na grupach planszówkowych, często pudełka z dodatków leżą puste, bo zawartość mieści się w podstawce
  • Odpowiedz
@trollasek: przed legendarną aktualizacją wykopu nowe komentarze dodawały się nawet na otwartej karcie, no ale to teraz jest lepiej i nowiej xD
  • Odpowiedz
@user-not-found: W ogóle to czemu pudełka chcesz planszowe, skoro i tak je oklejasz, a ich zawartość nie jest dopasowana pod rozmiar?
Weź jakieś pudełko po mniejszych butach ładnie oklej i będzie git. Albo jakieś po zamówieniu czegoś z internetu - często są niewielkie i w dobrym stanie, tyle że szare.
  • Odpowiedz