Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może doświadczenie w jakich bankomatach można wypłacić #euro kartą #revolut? #euronet już sprawdzałem. Na karcie #mbank wyświetlał wypłatę euro, a na Revolut znikała ta opcja. Najlepiej #poznan
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak, euronet ma kilka bankomatów euro w Poznaniu, ale właśnie problem że nie chcą z revoluta wypłacić


@bpit22: Euronet w Polsce nie wypłaca EUR z kart które uznaje za rozliczane w EUR.
Jakbyś miał kartę walutowa (nie mylić z wielowalutową) z polskiego banku do konta walutowego w EUR to Euronet nie pozwoli Ci wypłacić EUR.

Ta usługa istnieje głównie po to żeby naciągać ludzi na beznadziejny kurs wymiany, więc musi nastąpić przewalutowanie z innej waluty
  • Odpowiedz
@bpit22: z żadnego bankomatu w Polsce nie wypłacisz EUR bezpośrednio z konta walutowego. Wyjątkiem są bankomaty tylko dla klientów banku, na przykład w ING tak to działa, nie wiem czy ktoś inny coś takiego ma.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@f0ku5 jeszcze do avenidy chce podjechać bo ktoś mi tam podpowiedział że może tam się da w którymś z bankomatów. A jak nie to trudno. Chyba po prostu w placówce banku wypłacę już ze swojego banku
  • Odpowiedz