Wpis z mikrobloga

  • 237
@mateosz_inbecki: nie ma w tym nic złego, niedobrego, nikczemnego, jest to jednak zajebiście śmieszne, zajebiście zabawne, zajebiście dowcipne, zwłaszcza w sytuacji, w której niektórych bardzo z tego powodu boli dupa, szczypie odbyt, piecze kakaowe oko xD
  • Odpowiedz
@ryhu: właśnie w tym rzecz, że wszyscy jak te barany powtarzacie ten błędny spin jakoby boras powtarzał to samo, ale używając innych słów podczas gdy - co pisałem wyżej - on po prostu wymienia różne aspekty bo taki ma styl :D. To jakbyś się czepiał Mickiewicza, że używa kwiecistych metafor, podczas gdy inni pisarze są oszczędniejsi w słowach, no #!$%@?

@Bolostolo żaden fan, po prostu co by nie mówić
  • Odpowiedz
  • 0
@mateosz_inbecki na szczęście mamy wolny wykop i jak będę chciał, to mogę się dowolnej rzeczy czepiać, do każdej się #!$%@?ć, do czego tylko chcę się #!$%@?ć

Inna sprawa, że ja to w ogóle wiem tylko mirko, bo piłkę nożną mam kompletnie w dupie w tym roku obejrzałem jakiś jeden losowy mecz jak byłem akurat na grillu u znajomych, a z kanału sportowego oglądałem tylko dziennikarskie zera, więc kompletnie nie wiem jak
  • Odpowiedz