Wpis z mikrobloga

@Normie_Lurker: a powiedz mi proszę kto blokował budowę gazoportu w Świnoujściu oraz nitki gazowej z Norwegii? Kto popisał się skrajnym serwilizmem wobec radzieckich i niemieckich towarzyszy? Konfederacja czy Platforma Obywatelska z rudym kłamcą na czele?
  • Odpowiedz
@Fipaj: Obywatelu pisałem już nie raz. Jak oficer prowadzący wydaje rozkazy to niech wydaje je w różnych wersjach bo dostaje totalnego mindfuck'a jak widzę, kolejną osobę, która pisze to samo toćka w toćkę. I za każdym razem i z każdym tematem jest to samo. Więc albo jesteście z jakiejś farmy trolli ale nie potraficie sami myśleć i w kółko powielacie schematy spływające z góry.
  • Odpowiedz
@Fipaj: ze mną zdecydowanie nie. Potrafię wyrazić swoje słowa w formie kulturalnej krytyki wobec każdej partii mimo, że wyjątkowo nie sympatyzuję z PiSem jak i konfederacją. Za to Ty przeklepujesz dokładnie te same formułki co inni ludzie. Teraz głos mówi, że Tusk nazwał radzieckich żołnierzy wyzwolicielami i co chwile pojawia się taki sam wpis.
  • Odpowiedz
Za to Ty przeklepujesz dokładnie te same formułki co inni ludzie


@pottymouth: którzy inni ludzie, konkretnie! Wskaż konkretne wpisy!

Ja wyrażam swoją opinię - ty nie potrafisz tego znieść, a to komunizm/bolszewizm w najczystszej postaci.
  • Odpowiedz
@Fipaj: a w jaki sposób to że Tusk jest kłamcą i złodzieje tłumaczy to że konfederacja popiera partie które są wrogo nastawione do Polski gadają o rewizji granic czy są finansowane z Moskwy ? W jaki sposób wgl odnosisz się do tego obrazka mówiąc o Tusku? Odwracasz kota ogonem i rozwadniasz temat.
  • Odpowiedz
@Magiel-19: masz, poczytaj sobie i nie #!$%@?. Możesz też zajrzeć tu albo użyć wujka Google do pomocy. Widzę, że uśmiechnięci wyborcy nadal reprezentują poziom rozwielitki 😂
  • Odpowiedz
@Fipaj: No i co z tego artykułu wynika? 3/4 w nim to #!$%@? o NordStream a nie o budowie gazoportu. Budowa przedłużyła się i kosztowała więcej niż zaplanowano, głównie ze względu na włoskiego wykonawcę, a nie problemy ze strony rządu. Nie ma tam nic o Tusku chodzącym po budowie i odkręcającym śruby, jak to zwykle bywa na tego typu stronach i to w sumie jest tylko ciekawe. Nawet raport NIK,
  • Odpowiedz