Wpis z mikrobloga

@DisabledOwl: Nawet nie głupie, ale jak dla mnie to jest coś co można robić od czasu do czasu, by zobaczyć jak dużo czasu się marnuję na pierdoły, gdy nie masz nic konkretnie rozpisane.
  • Odpowiedz
@DisabledOwl: nie chcę cię źle nastawiać bo może ci to pomoże, ale ja przy takiej liście godzina do godziny strasznie automatyczne wszystko robiłem i to żeby coś zacząć/ skończyć w danej minucie tylko rozpraszało, chyba lepsza lista rzeczy do zrobienia na dany dzień bez godzin
  • Odpowiedz
@DisabledOwl sztywny plan dnia czy dziennik? Jeśli to pierwsze to życzę wytrwałości, mnie z tego wyleczyła policja tzn proces rekrutacyjny do psiarni gdzie psycholog mnie wyśmiała i powiedziała że skoro dyktuję swoje życie podług sztywnego planu dnia to się nie nadaję do służby bo jestem za młody i za głupi, wtedy byłem prosto po liceum.
  • Odpowiedz
  • 6
@Uuroboros: @xiv7 @abuk123 @Desire22 chce zmienić nawyki, wiadomo ze to na chwilę, choćby przez wakacje jakbym sie tego trzymał tlyko w tygodniu tak jak ludzie pracują żeby cos robić a na weekend se ogarnąć jakieś wyjścia na miasto czy wyjazd...
Taki fizyk czy matematyk był co się tak kurczowo trzymał planu dnia ze ludzie wiedzieli która godzina jest jak przechodzi xd
Scrolluje do 5:00 i działam, bede
  • Odpowiedz