Wpis z mikrobloga

to rozwalona ZSU kolumna ty coś nie doczytałeś czy o co chodzi ?


@Stay12: Weź skończ mu onuco mieszać w głowie, cóź to za psyops uprawiasz ?
  • Odpowiedz
Hah czyli jednak jestes ukryta onuca hah


@Stabilizator: Daj mu chwile, bo jeszcze łączy kropki, on z tych wolniej myślących, a i z czytaniem ma problem co udowodnił kolejny raz dzisiaj...
  • Odpowiedz
dobrze gdyby Ukraińcy nie popełniali jeszcze głupich błędów


@Grooveer: Ukraińcy są zbyt mądrzy, by się tak dać złapać z opuszczonymi spodniami po ponad dwóch latach wojny, nie to co "bezmyślni orkowie".
  • Odpowiedz
@bombastick: "Dekonspiruj" propagandowe treści, nie zadaj sobie trudu zweryfikowania publikowanego materiału (choćby ten dwugłowy orzeł w prawym górnym rogu mógłby wzbudzić wątpliwość), napisz szyderczo-prześmiewczy komentarz. Wykopek at his finest xD
  • Odpowiedz
Wykopek at his finest xD


@tigletpilesarus: On nie jest zbyt lotnym użytkownikiem co lubi często udowadniać. A moim zdaniem ma też duże problemy z czytaniem, bo tam nawet ma "mod_russia". Ciekawe czy już zauważył co odwalił i się zastanawia, jak wybrnąć xD.
  • Odpowiedz
On nie jest zbyt lotnym użytkownikiem


@Szinako: To jedna kwestia, druga natomiast jest jak mniemam taka, iż OP a priori przyjął, że tak absurdalny błąd popełnić muszą z zasady Rosjanie (do czego zresztą w dużym stopniu sami dali powody). Btw, kilku albo kongenialnych wzgl. potencjału OPa, albo szafujących na lewo plusami zgodnie z kryterium personalnym użytkowników, zgadza się z opowymi tezami, w tym - co mnie nie zaskakuje ze wzgl.
  • Odpowiedz
Btw, kilku albo kongenialnych wzgl. potencjału OPa, albo szafujących na lewo plusami zgodnie z kryterium personalnym użytkowników, zgadza się z opowymi tezami, w tym - co mnie nie zaskakuje ze wzgl. na wątpliwą jakość komentarzy okołowojennych - użytkownicy dqdq1 i wladdan (nie wołam, żeby owym nie robić przykrości( ͡ ͜ʖ ͡)


@tigletpilesarus: Tak to jest jak się plusuje użytkowników, a nie ich wpisy/komentarze po ich
  • Odpowiedz