Wpis z mikrobloga

Kupiłem Rayman Origins w Turcji na Series S i teraz gra jest po rosyjsku, a nie ma żadnych opcji i ustawień - jak to naprawić?

Zmiana regionu nie wchodzi w grę #xbox #rayman #pytanie
  • 5
  • Odpowiedz
Czytałem ostatnio o ruskiej strefie CIS w przypadku Steama. Deweloper może obniżyć cenę w tym regionie, tak by biedne kraje sobie mogły pograć w gierkę, ale za to daje do dyspozycji tylko język ruski, żeby cwaniaki z zachodu nie mogli kupić VPNem i grać poniżej normalnej ceny w ich bogatszym regionie.
Zakładam że na Xboxie może być podobnie.
  • Odpowiedz
@k__d xbox raczej ma w d region zakupu.

Liczy się w jakim regionie miałes konto gdy pobierałeś grę.

Raz zapomniałem zmienić i mi pobrało własnie w innym języku. Zmiana regionu po fakcie nic nie dała musiałem pobrać jeszcze raz i już było ok.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@nobrain: Więc raczej coś jest nie tak, bo konsola ma ustawiony język angielski, a gra jest po rosyjsku. W opisie gry w sklepie napisane jest, że ma 2 języki - rosyjski i angielski właśnie

@PieceOfShit W drogich grach tak się nie dzieje, a w tej za 5 złotych tak? Podejrzewam, że możesz mieć rację, albo to problem z tytułu, iż w/w pochodzi jeszcze z xbox360

@Medonix Cały czas mam region Turcja i pobieram w nim gry - mają one j. angielski. Na przykład kupiłem RDR2 będąc w regionie Turcja i
  • Odpowiedz
to przez to, że jest z xbox 360.


@k__d: no z tymi to się potrafią wiksy dziać, kiedyś miałem AC4, polska wersja na płytce, wkładam do xbox one a tam gra po rosyjsku. Zabawa w zmianę regionu konsoli chyba coś dała
  • Odpowiedz