Wpis z mikrobloga

W ramach testu 11 miesięcy temu zakupiłem pozycjonowanie na allegro dla trzech moich stronek. Pan sprzedający pisał że gwarantuje top 3 na 3 podane frazy, albo zwrot pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Efekty po 11 miesiącach? Nie ma nawet top 100 XD Pan ma jeszcze miesiąc, więc może magicznie wbije topkę w google ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Koszt 300zł wtedy, obecnie jest 400zł. Jaka praca została wykonana? Wrzucenie linków pod frazę na kilka zapleczowych stronek. robiono tak fachowo że np. fraza: trampki dziecięce są zlinkowane w randomowych artykule o wiertłach udarowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samo zaplecze to spamerskie stronki mające po 20-30 linkow prychodzących i jakieś 10k wychodzących.
Ogółem test uważam za udany, zgodnie z założeniami #!$%@? to dało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za miesiąc będę się odzywał po obiecany zwrot pieniędzy za brak efektów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#seo #pozycjonowanie
  • 23
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Widzialem te oferty na Allegro z gwarancją TOP 3/10 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Daj znać, czy faktycznie CI zwrócą pieniadzę, bo to może być zabawne jeżeli finalnie im nic nie zapłacisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 212
@StronyBiznesowe: @wiesiu2 W przyszłym miesiącu dam znać czy oddali kasę, a dokładnie to jakoś pod koniec sierpnia. 3 razy w ofercie powtórzyli info że zwracają całość jeśli nie osiągną min. top 5. Co w zasadzie było niemożliwe, bo konkurencja żeby być na 1 stronie wydaje ok. 10-20k miesiecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: gość chyba liczy że ktoś mu zapłaci te 300 zł, a w międzyczasie kupujący ogarnie inne działania i dzięki nim po roku będzie w tym topie i nie będzie musiał oddawać kasy xD
  • Odpowiedz
@matixrr: Na pewno na to liczy, to w koncu 12 miesięcy. Tam akurat nic nie robiłem, żeby nie zepsuć eksperymetu, ale na innych robiłem jakieś marne działania, typu odświeżanie tekstów, jakieś blogowe teksty z neuronwrittera, robienie wizytowek itp. No i na niektore nawet te top 20-30 udalo sie wbić. Więc dalej nie ruszam tego smrodu co narobił i zacznę coś tam działać za 2 miesiace
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Chłop ogarnia SEO tak jak się to robiło z 15 lat temu. Od tego czasu algorytm zmienił się kilka razy i teraz podlinkowania z innych stron dają gówno. Pewnie zarabia na tym, że wielu ludzi po roku już nie pamięta, że w ogóle coś takiego kupiło.
  • Odpowiedz
Chłop ogarnia SEO tak jak się to robiło z 15 lat temu. Od tego czasu algorytm zmienił się kilka razy i teraz podlinkowania z innych stron dają gówno.


Działać działają, ale nie z każdej strony po prostu w odpowiedni sposób.
  • Odpowiedz