Wpis z mikrobloga

Jedno muszę oddać - Muran jako jedyny na głos wymienia grzeszki Wielkiego Bu. Cała reszta łącznie z Denisem się boi go atakować za przeszłość

#famemma
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@HondaCivic: @KrzysztofZimnoch Tajemnicą nie jest, że Bu nie odpala się na konferencjach, ale po nich ciemną porą ktoś może odwiedzić tych, co przypominają pozytywne sutenerstwo. Dlatego szacunek dla Murańskiego, że po nim pojechał tak mocno i Patryczek speniał przed bezpośrednią wymianą zdań
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: jeśli myślisz,że buła bał się rozmowy z jacą to jesteś chyba niezbyt kumaty ,tak samo nie odpowiadal na jego zaczepkowe filmiki z rytą , bo co jak co ale Bu nie jest w ciemie bity i wie że nie ma sensu bić sie z gownem, bo niezależnie od wyniku będziesz musiał się tym gownem ubabrać. Buła robi najmądrzejsza rzecz jaka może zrobić, jaca go prowokuje i próbuje go wciągnąć
  • Odpowiedz
@michal123654: przecież bu nie może sobie pozwolić na dyskusje, jakby jego ciemna strona wyszła do szerszej publiki to może stracić koryto. tyle błagał o wejście do freaków to nie chce stracić pozycji, pozostaje mu udawać szanowanego obywatela
  • Odpowiedz
@kelso123:Ale przecież pod każdym jego filmikiem w co drugim komentarzu pisze że pozytywny sutener albo ze nie powinni mu dać zarobić, on sam o tym gadał przecież, ale rozmowa z Jacą to bagno , jaca już sobie domyślał na wywiadach o wierceniu kolan i że.niby jakaś laske przykuta do kaloryfera trzymali i ta cała narracja ale
To już jest fantazja jaculi tylko i próba wciągania buły w kryminologiczną dyskusje okraszaną
  • Odpowiedz
@michal123654 co on gadał niby? W jego filmiku q and a powiedział tylko że wyjaśnił to u Karwata na wywiadzie. Włączyłem a tam bzdury że za niewinność i nic na niego nie mieli. Typ mówi same bzdury.
  • Odpowiedz
@michal123654: XD czlowieku my mowimy o FF a nie o jakiejs organizacji "z zasadami" - wchodzisz tu zeby taplac sie w blocie i zarabiac pieniadze - chce hajsu i "zasad" to niech idzie do KSW czy innego FENu XD
  • Odpowiedz
@kejor: dziecko drogie , gdyby twoje życie potoczyło się tak a nie inaczej i byś potem tego żałował to niechcialbys żeby dzieciaki które to oglądają i widzą w tobie jakiegoś tam rodzaju wzór czy poprostu "silną osobe" z którą chciałyby się utożsamiać w jakiś sposób brały z tego przykład i poszły podobną drogą. Zresztą bardzo ładnie powiedział to w jakimś wywiadzie że niechce chwalić się takimi rzeczami jakby to było
  • Odpowiedz
@michal123654 najpierw było że o tym mówił, a teraz że ma jakieś papiery których nie pokaże. Gówno wiesz za co go skazano to jedno a to są co go skazano a co robił to drugie.
  • Odpowiedz
@kelso123: a #!$%@? co ja jestem wyrocznia boża jakaś czy co ? Staram sie kierowac faktami ktore maja jaki3s pokrycie i Można znaleźć na necie artykuły za co został skazany ostatecznie , wy patrzycie na artykuły gdzie go złapano i jakie zarzuty dostał czy tam jaki3 zarzuty mu grożą .Nie będę oceniał gościa za coś czego mu nie udowodniono .Tak czy tak odbiegając od tematu , nawet jeśli faktycznie zrobił
  • Odpowiedz
@michal123654 weź kup słownik bo tego bełkotu nie da się czytać. E to nie 3 a 8 to już nie wiem co zastępują. Gangusy które sobie polepszają wizerunek bo kupią karmę dla psów dla jakiejś fundacji dalej są odpadami społecznymi. To że Muran to patus nie znaczy że bu to osoba do naśladowania bo pracuje z młodzieżą. Nie atakuje na konferencjach bo mu się to zwyczajnie nie opłaca. Jak bardzo chciał
  • Odpowiedz
@kelso123: chłopie ja to pisze na telefonie jedna ręką w trakcie pracy , a mam paluchy robola więc nieraz nie trafie i z interpunkcja też nieraz słabo jak tak pisze na szybko .nie opłacało by mu się robić dymów i #!$%@? jak jaca I denis ? To zobacz kto więcej zarabia za walki i jest wyżej w hierarchi tego szamba , wielki bu czy denis albo jacek ? Oczywiście nie
  • Odpowiedz
@kelso123: sam nie mam jeszcze dziecka ale jestem już trochę starszy i jak podrośniesz to zrozumiesz , że rodzic nie zawsze ma wpływ na to w kim jego dziecko widzi wzór, tym bardziej jeśli ktoś ciezko pracuje żeby zapewnić jak najlpeszy byt swojemu dziecku
  • Odpowiedz