Wpis z mikrobloga

jednorazówka starcza na 10 razy, chłopska praktyka


@SmaczneBenzodiazepiny: Kiedyś, dawno temu, widziałem mema - chciałbym być tak bogaty, żeby jednorazówki używać tylko raz.
I sobie pomyślałem - ja też ()
No i teraz golę się tylko raz. Z tym, że mam maszynkę na żyletki które kupuje w paczkach po 100sztuk. Wychodzi po 40 groszy za żyletkę :P
  • Odpowiedz
@szymeq2001: gdzie kupiłem maszynkę czy żyletki? Te tanie maszynki wilkinsona są dość popularne. Kiedyś były w każdym Rossmanie. Żyletki kupuję na amazonie bo jest darmowa dostawa, ale jeśli chcę coś dobrać i starczy na smarta to masa ofert jest na Allegro
  • Odpowiedz
  • 0
@mlodygustaw Błagam nie polecajcie ludziom tego #!$%@? agresywnego Wilkinsona, wiem, że jest tani ale ta maszynka nieźle potrafi zrazić do TG.
@Gcxdyidsthhhhds Wejd sobie na aliexpress i Wpisz w wyszukiwarkę, Qshave za 30zł, jest to elegancka regulowana maszynka z ustawieniami agresywności od 1-6, jest to na prawdę bardzo dobrze zrobiony klon dużo droższego Merkur Futur za 300 czy 400zł. Do tego Astry Zielone i będzie git. Tylko zaczynaj od najniższych
  • Odpowiedz
@Gcxdyidsthhhhds: niech chłop sobie kupi maszynkę King c gillette, żyletki feather lub astra zielone i pędzel syntetyczny omega lub ten z roSSmanna, do tego krem albo mydło do golenia i balsam po goleniu
  • Odpowiedz