Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się czemu nie mogę wystawić przedmiotów na sprzedaż na #allegrolokalnie . Okazuje się że dostałem 'bana' od #payu xD. Śmiechu warte, co oni się bawią w moderacje wykopu czy co. Rozumiem, wstrzymanie usług do czasu dostarczenia dokumentów, ale ban na konto? xD Serio są zobowiązani do tego prawnie? #prawo
A gońcie się, nic nie będę nowego zakładać

#allegro
p.....c - Zastanawiałem się czemu nie mogę wystawić przedmiotów na sprzedaż na #alleg...

źródło: CleanShot 2024-07-08 at 09.11.21@2x

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frutson: nie chodzi o to że sprzedawałem coś nielegalnego tylko że jakoś rok temu payu wysłał mejla że mam im jakieś dokumenty dosłać a ja olałem temat (w ogóle pomyślałem że to może jakiś scam a jakieś graty sprzedaję sporadycznie) i zamiast zablokować możliwość sprzedaży do czasu dostarczenia dokumentów to po prostu dali mi ban na sprzedaż przez allegro już zawsze na moim 17letnim koncie. Bezsens.
  • Odpowiedz
@pywc: Do mnie wysłali takie coś już ponad rok temu albo i lepiej. Nie wysłałem nic i mam zablokowaną sprzedaż. Kiedyś przez kilka miesięcy chciałem dorobić sobie pare groszy kontami do strony typu rapidshare odsprzedawanymi na dzień lub dwa. Cena za konto była jakaś śmieszna ale sprzedanych sztuk zebrało się trochę. Zysk był jakiś śmieszny typu 100-200 zł. Pewnie to im nie pasowało. Teraz w zasadzie nie jest tak prosto
  • Odpowiedz