Wpis z mikrobloga

#ishowspeed
Rozumiem, że za jakiś czas ten murzyn wybierze się do Izraela i tamtejsze dziewczyny również zrobią z siebie takie pośmiewisko na cały świat, kreując się na tanie, proste laski lekkich obyczajów, których największym osiągnięciem jest zrobienie sobie zdjęcia z obcokrajowcem?
Prawda?
PRAWDA!?
zloty_wkret - #ishowspeed 
Rozumiem, że za jakiś czas ten murzyn wybierze się do Izra...

źródło: 8w7j1f

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zloty_wkret: speeda do izraela nie wpuszczą bo nie wspiera ludobójstwa i regularnie wykrzykuje "free palestine" na strimkach, nwm jak inni ale dla mnie to, że mój kraj dokonuje ludobójstwa jest bardzie przypałowe niż to że jakieś dziewczyny się pojawiły na strimku ale co ja tam wiem
  • Odpowiedz
@ShadyTalezz: to będzie pierwsze ludobójstwo na świecie w którym eksterminowana populacja jest coraz liczniejsza i ma wyjątkowo wysoki przyrost naturalny. Growth rate 2.02% (Gaza Strip – 2022 est.)1.69% (West Bank – 2022 est.). Izrael popełnia co najwyżej zbrodnie wojenne, tak samo zresztą jak Hamas a nie żadne ludobójstwo. Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@FENOMENALNY_CZARODZIEJ:

Growth rate 2.02% (Gaza Strip – 2022 est.)1.69% (West Bank – 2022 est.).


Co to za logika, jak ktoś zabije 3 członków rodziny i 4 kolejnych się urodzi to znaczy, że nie jest mordercą bo i tak rodzina wyszła na
  • Odpowiedz