Wpis z mikrobloga

@Banita2025: przypominam że głosował za odebraniem immunitetu Scheuring-Wielgus za wykroczenie, ale jak pisowiec ma na koncie ciężkie przestępstwa to uuu trzeba usiąść na spokojnie synek xd

przy Kaczyńskim się wstrzymał, a konfa pół na pół przeciwna/wstrzymała
  • Odpowiedz
@Banita2025: Żeby być wicemarszałkiem i pomylić zasadę legalizmu z zasadą praworządności to... no nie wiem nawet, jak to określić. Na najbardziej gównianych uczelniach na kierunkach typu administracja/zarządzanie ten temat jest w sumie na pierwszych dwóch-trzech wykładach z prawa :D Chyba nawet w średniej się pojawia na jakichś WOSach.
  • Odpowiedz
@Banita2025: tak samo politycy PO i PSL-u nabierają wody w usta gdy ktoś pyta o Szczura, Davinci czy inne podobne oprogramowanie, które nabyto i używano za ich kadencji - bez jakiejkolwiek kontroli, tak jak Pegasusa. Ale to oni mogli, pis już nie 😂
  • Odpowiedz
@assninja ale w sumie jakie przestępstwa, skoro prokuratura nie podała żadnych? Oglądałem inny film? Sąd nie jest od tego żeby szukać przestępstwa w czynie tylko skazać w oparciu o dowody przedstawione w procesie. Skoro jeszcze prokuratura nie ma żadnych dowodów to dlaczego chce kogoś pozbawić immunitetu?
To tak jakby Was policjant na ulicy przeszukiwał bez podania podstawy prawnej.
  • Odpowiedz
skazać w oparciu o dowody przedstawione w procesie


@FiranMercury: ale Bosak nie chce by doszło do procesu i głosował przeciw temu by było w ogóle można pociągnąć Wosia do odpowiedzialności.

Skąd pomysł że prokuratura nie ma żadnych dowodów? Myślę że dowody są tu najłatwiejsze bo wszędzie będzie akurat jego
  • Odpowiedz
@Banita2025 no i dobrze ze przypomniałeś bo ja też to przeoczyłem i dopiero teraz poznałem to złoto. Zresztą, takie rzeczy można wrzucać codziennie, prawacy tak robią z rasistowskimi obrazkami na przykład to chyba nie przeszkadzała by im promocja ich największej gwiazdy, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz