Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@falwack Eldena już przeszedłem, teraz tylko go maxuję próbując zdobyć wszystkie przedmioty xd

O jakiej windzie mówisz? Bo jeśli chodzi o podziemne lokacje to mam zwiedzone wszystkie
  • Odpowiedz
@Tratak zalety lokalizacji: ładne widoki, Vyke, śmieszny niewidzialny most, Miecz z Zamor. I tyle. Najgorszy do eksploracji zamek z #!$%@?ącym bossem na końcu, nudni przeciwnicy, smok z nienormalnymi negacjami, żenujący Fire Giant (koncept fajny, ale co jest ciekawego w jeździe dookoła żywego wulkanu?), przedsmak Godskin Duo, Erdtree Avatar ze swoim klonem, do tego z dupy przejście do świętego drzewa i jedyny marynarz, który jest irytujący. Dlatego ludzie nie lubią tej lokacji,
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@BogdanBonerEgzorcysta smok padł za pierwszym, ale to raczej przez przelevelowanie xD bardzo podobał mi się ten pomysł z mgła, naprawdę robi klimat

Fire Giant tak jak piszesz, pomysł fajny (przy cutscence miałem ciarki) ale wykonanie gówniane. Kamera wariuje, jazda na koniu nie pomaga, ale z wierzchowca rezygnować też głupio, bo jak uniknąć jego ataków talerzem, turlania i aoe?

Oj, szkielety z laserami top ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz