Wpis z mikrobloga

CPK Uwalone
PKP Cargo uwalone
Terminal kontenerowy uwalony
Terminal zbożowy uwalony
Elektrownia jądrowa uwalona
Izera uwalona
Zielony Ład przyjęty
Imigranci witani z otwartymi ramionami
Reparacji nie będzie

8 lat to niewiele, ale Pan Kaczyński starał się jak mógł, żeby do tego doprowadzić za swoich rządów. Zdjęcie niepowiązane

#polityka
Niebadzsmokiem - CPK Uwalone
PKP Cargo uwalone
Terminal kontenerowy uwalony
Terminal ...

źródło: KGRk9kuTURBXy80YjFmY2FhOC0xMmI2LTQwYjctOGM0MC0yODhhNjQ4MmI3NDQuanBlZ5GVAs0EsADDw94AAaEwAQ

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@nth4: ale że co, Kaczyński wybudował PCK, elektrownie i rozpocząc sprzedaż izery, a przyszedł Tusk i to wszystko pozamykał. O tym mówisz? Bo nie bardzo rozumiem w czym te urojenia
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: a czyli to jednak Tusk rozpoczął budowę CPK/elektrownie/Izerę i przyszedł Kaczyński i mu zablokował XDDDD. No nie, nie możecie być aż tak głupi czy załamani,... prawda?
  • Odpowiedz
@nth4: czekaj bo ja Cię trochę nie rozumiem. Ja pisałem o 8 latach rządów pis, gdzie przez 8 lat nie wbili nawet łopaty ani pod budowę CPK, ani pod budowę elektrowni, ani nie zaczęli nic robić w sprawie izery, o której #!$%@? jeszcze przed wyborami, a potem za swoich rządów nonstop (tak samo z resztą jak o odzyskaniu wraku tupolewa). Żadna z tych rzeczy nawet się nie rozpoczęła przez te
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: istana kumulacja czego to PiS jakoby nie zrobił, tyle że wg Twojej wypowiedzi to Tusk rozpoczął budowę CPK, EA, Izery potem przyszedł zły PiS i wszystko "uwalił" XD. Taki jest oficjalny przekaz w mediach rządowych TVN, TVP? Pytam bo nie oglądam.
  • Odpowiedz