Wpis z mikrobloga

Menel jedzie swoim śmierdzącym zardzewiałym szmelcem za 50 dolanów do 16 letniego chłopaka i wymaga, żeby naprawił elektrykę w kierunkowskazach, najlepiej za darmo i w ciągu 5 min xDDDD

Tyle lat już tam siedzi i jeździ tymi zapiździałymi gównami, że nauczenie się podstawego "TROUBLESHOOT-u" powinna ogarnąć pierwsza lepsza małpa, ale leworęki Bej za każdym razem robi z siebie cwela i gardzi ludźmi pracującymi.

Jak taka lebiega, która nie ma za grosz manualnych zdolności cokolwiek opiniować xDD

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
kurczakos1 - Menel jedzie swoim śmierdzącym zardzewiałym szmelcem za 50 dolanów do 16...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-05 185654

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@kurczakos1: @darth_invader @Wielki_Szu_Concept @Justyna16 @Dzikamery @Moczymorda77 @pyakuz Klapek jest z pokolenia, gdzie jego rówieśnicy upalali za dzieciaka Komarki, motorynki, Ogary 200, WSKI i Simsony. Mój Dziadek maił WSKI, każdemu swojemu synowi sprezentował Komara. Mój ojciec miał motorynkę. Ja miałem ogara 200, Simsona S51 mam do dzisiaj w Polsce po dziadkiu Rometa 50-T-1
Zanim zrobiłem prawo jazdy opanowałem do perfekcji Serwis Jawy 223, Simsona S51,
  • Odpowiedz
@MWittmann:😂 ciekawe, czy w ogóle kiedykolwiek chciał.. 😄 Czy chciał domy, salony, motory, samochody? Ku.. Właśnie, czy on w ogóle czegoś w życiu chciał? Czy po prostu "nabroił" i spier..
  • Odpowiedz
@MWittman jemu to nawet tym pierdziochem nie chce się jechać kilka km dalej kupić ziemię. Rozumiem jak by miał jakieś biznesy. Ale co on robił hmmm wrócił do domu i drapał się po jajach.
  • Odpowiedz