Wpis z mikrobloga

@Vedar: proszę o naukowy dowód na to, że wypowiedź zawarta w gifie dotyczy wszystkich kobiet a nie tylko tej jednej zapytanej. Jeśli już piszesz o ogóle kobiet to podaj więcej dowodów na to, że jest jak piszesz, a nie jeden zakłamany gif.
Jak wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka to nie bądź hipokrytą i facetów, łącznie z samym sobą, też musisz wrzucić do jednego worka.
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: w sensie że op, autor generalizacji kobiet, oburza się o to samo w stronę facetów pod własnym postem?
Nie widziałam jeszcze czegoś takiego xD owszem widziałam, jak inni użytkownicy się oburzali na generalizację facetów pod postem generalizujecym kobiety (i do tego były wrzucane jako argument te badania o krzywej IQ dla obu płci) ale nie widziałam aby tak robił op
  • Odpowiedz
op, autor generalizacji kobiet, oburza się o to samo w stronę facetów pod własnym postem?


@AlienFromWenus: Dokładnie tak, nawet wczoraj czy przedwczoraj trafiłam na taki wpis, oczywiście zwróciłam OPowi uwagę, ale nic nie odpisał i chyba usunął wpis, bo nie umiem go znaleźć. Klasykiem jest też to, że jak codziennie pojawia się tu mnóstwo postów i komentarzy wrzucających kobiety do jednego worka, to nikt się oburza oprócz może trzech osób
  • Odpowiedz
proszę o naukowy dowód na to, że wypowiedź zawarta w gifie dotyczy wszystkich kobiet a nie tylko tej jednej zapytanej


@AlienFromWenus: tyczy ponad 90% kobiet i serio na to były badania naukowe, tylko teraz z ręki ich nie podam. Ale generalnie kobiety szukające przygody szukają wśród wysokich i umięśnionych.

Kiedyś zacząłem z irytacji pytać się na datezone lasek jakiego typu faceta szukają (bo mnie cjagke ignorowały). I wiesz jaka odpowiedz
  • Odpowiedz