Wpis z mikrobloga

Szok, koszt wyprodukowania jednej sztuki w hurcie jest niski xD
Jak Intel produkuje procesory to koszt jednej sztuki to też jakies 40 dolarów a sprzedaja za kilkaset, to ze na cene sklada sie cala reszta, typu poprzedni koszt R&D, projektowania, produkcji i utrzymania maszyn, logistyki, wynagrodzenia pracownikow to juz lepiej o tym nie wspominac xD
  • Odpowiedz
kucu


@Iandschaft: xD

Nawet nie wiem co powiedzieć. Jak ci się nie podoba to nie kupuj. Ceny produktów marek luksusowych i quasi-luksusowych są specjalnie zawyżane i każdy doskonale o tym wie. Tak działa kapitalis i nic z tym nie zrobisz, możesz co najwyżej nie kupować tych marek (chociaż i tak pewnie tego nie robisz). A zawyżane ceny są po to, żeby właśnie były luksusowe, bo inaczej niczym by się nie
  • Odpowiedz
@pekak: #!$%@? wiesz to po pierwsze, mam akurat wiadomości z pierwszej ręki, więc mogę się nimi podzielić
Standardy jakości marek luksusowych wymuszane na podwykonawcach są o wiele wyższe niż w przypadku sieciówek. Czy przeklada się to na lepsze warunki pracy? Wręcz przeciwnie, jeszcze większy wyzysk i terror.
Rolą państwa demokratycznego jest zwalczanie takich praktyk oraz informowanie społeczeństwa, co właśnie miało miejsce. Wykopki są tak zidiociałe i skorwiniałe, że starają się
  • Odpowiedz