Wpis z mikrobloga

@Vendigoo: kolejny spec od logistyki jak Kamerdynerzy. PracowaΕ‚ gdzieΕ› obok firmy farmaceutycznej, pewnie przy czyszczeniu kibli albo "wykΕ‚adaΕ‚ chemiΔ™" na pΓ³Ε‚ki w magazynie, bo do laboratorium by go nikt nie dopuΕ›ciΕ‚ na odlegΕ‚oΕ›Δ‡ 100 metrΓ³w.
  • Odpowiedz
@Vendigoo: Obecnie jestem na kontrakcie w gigantycznej firmie farmaceutycznej (dziaΕ‚ IT, programowanie). Powiem tak - ΕΌaden socjolog nie dostanie jakiejΕ› sensownej posady bez wyksztaΕ‚cenia medycznego w tej firmie. Co najwyΕΌej magazyn LUB coΕ› zwiΔ…zanego z marketingiem. W takich firmach naprawdΔ™ musisz mieΔ‡ wyksztaΕ‚cenie kierunkowe i to byΔ‡ profesjonalistΔ… w swojej dziedzinie
  • Odpowiedz
@Vendigoo: @darth_invader Skoro typo ma problem z zakupem skuterka czy też z wzięciem mieszkania po Spoconym bo niby #!$%@? drogo co okazało sie bujdą jak jeden z użytkowników udowodnił, to widać, że ten post z farmacją to ściema :).

Typek 14 lat w Holandii, a nie dorobiΕ‚ siΔ™ niczego konkretnego i jest konkretnie ulany. Dla mnie to kolejny bajkopisarz jak Klapencjusz, Camerdinere di Holandia, Muminy.
  • Odpowiedz
Typek 14 lat w Holandii, a nie dorobiΕ‚ siΔ™ niczego konkretnego i jest konkretnie ulany. Dla mnie to kolejny bajkopisarz jak Klapencjusz, Camerdinere di Holandia, Muminy.


@MWittmann: to jest dokładnie ta sama klasa postaci co reszta kambo-kreatur. Pracownik biznesu farmaceutycznego z Holandii to do Kambodży poleci sobie co najwyżej na tygodniowe wakacje i do tego biznes klasą, a z nagrywaniem się na youtube i ekipą Machaja nie będzie chciał mieć
  • Odpowiedz
@darth_invader: Pozbądźmy się złudzeń, że mogłoby być inaczej. Jego szerokie doświadczenie życiowe i zawodowe podsumowałeś wystarczająco i na koniec dnia zmieściło się ono w dwóch reklamówkach z biedronki. Z medycyną to może miał tyle wspólnego, że handlował jakimiś proszkami. Po 14 latach tego doświadczenia zawodowego w Holandii szuka taniego mieszkania w kraju trzeciego świata w cenie poniżej wynajmu pokoju w Holandii, z której miał przylecieć. Każdy z nas posiadający nawet
  • Odpowiedz
@Vendigoo: @darth_invader @adik75 @MWittmann taki wyksztalcony zawodowi a biedny umysΕ‚owo. To siΔ™ w ogΓ³le nie klei.
Czeczen nigdy nie lataΕ‚ samolotem, wymieniΕ‚ kasΔ™ w kantorze na lotnisku, zmieΕ›ciΕ‚ dobytek ΕΌycia w reklamowce. No sorry Holandia zaraz po uk ma najlepsze stawki godzinowe w branΕΌowej pracy...
Jak ktoΕ› wczeΕ›niej zauwaΕΌyΕ‚ gdyby Czeczen miaΕ‚ dobrΔ… pracΔ™ latalby sobie do KambodΕΌy na urlop tak jak ja na filipiny
  • Odpowiedz
@MWittmann KambodΕΌa to po prostu miejsce dla takich lumpΓ³w degeneratΓ³w, jak siedzΔ…cy tam meliniarze. Pytanie jest jedno - czy on sam z siebie wpadΕ‚ na pomysΕ‚ dostania siΔ™ do sjΔ™ryp, czy posΕ‚uchaΕ‚ jakichΕ› "mΔ…drych" kolegΓ³w? Czy jest aΕΌ tak spΕ‚ukany i umoczony, ΕΌe musiaΕ‚ uciec aΕΌ tam?
  • Odpowiedz