Wpis z mikrobloga

@Plotyn: a co mieli napisać: zły niedobry były pseudopremier co wiedział kiedy wykupić obligacje i jak ukryć majątek pozbędzie się w końcu ochrony w postaci immunitetu [na czerwonym tle z filmikiem wyciętym z kontekstu]? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plotyn jak to było? "Odpolitycznimy media i spółki...". Już mniej by nas kosztował ten cyrk, gdyby się nie zmieniali. A wieczorne wiadomości są dla frajerów, ewentualnie do oglądania przez pewien pryzmat. Zawsze tak było kto by nie rządził.
  • Odpowiedz
Jeszcze pół roku i będzie jak za Kurskiego


@Plotyn: Moim zdaniem już osiągnęli poziom Kurskiego. W ostatnią sobotę trochę oglądałem rózne kanały i to prostu była skrajnie lewacka propaganda - na tvp info wielogodzinna relacja na żywo z marszu równości z Poznania, w tym samym dniu rankiem program śniadanie z TVP wywiady z transeksualistami. No i takie tematy praktycznie do wieczora.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem już osiągnęli poziom Kurskiego. W ostatnią sobotę trochę oglądałem rózne kanały i to prostu była skrajnie lewacka propaganda


@Thorkill: właśnie tak, jest jeden do jednego np z tym materiałem, tylko takie materiały są puszczane o Leninie, w ramach lewackosci
justkilling - >Moim zdaniem już osiągnęli poziom Kurskiego. W ostatnią sobotę trochę ...
  • Odpowiedz
właśnie tak, jest jeden do jednego np z tym materiałem


@justkilling: Spokojnie, wkrótce zobaczysz takie same materiały o kandydacie PO na prezydenta. Poza tym gdzie ja niby bronię TVP Kurskiego? Od mniej więcej 2018 r to była siermiężna propaganda której się nie dało oglądać.
  • Odpowiedz
@Thorkill wkrótce zobaczysz czyli póki co nic aż takiego nie miało miejsca a jak będzie miało miejsce to trzeba będzie wtedy o tym mówić. Jak na razie nie ma co porównywać z tym co było za PiS i tylko pisowcy tego nie potrafią dostrzec
  • Odpowiedz
wkrótce zobaczysz czyli póki co nic aż takiego nie miało miejsca


@Rolnikt: No bo nie było jeszcze wyborów prezydenckich i związanej z tym kampanii wyborczej.
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: Daj spokój - kilka godzin relacji z kilkutysięcznej demonstracji. Rozumiem kilka krótkich wejść na żywo ale żeby to ciurkiem szło non stop na całą Polskę? To było lokalne wydarzenie to powinno być puszczane w TVP Poznań.
  • Odpowiedz