Wpis z mikrobloga

Hejka, z osiedlowych plotek w okolicach Torunia spadła rakieta, dokładnie takie informacje są z miejscowości Łążynek. Podobno rakieta jest Ukraińska, media na ten temat milczą, zobaczymy. Może ktoś ma więcej informacji na ten temat niech pisze, mam nadzieję że nie zostanie to uciszane i wyjaśniona sytuacja obywatelom.

#ukraina #wojna
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uminooq:

No ale skądś to wiesz. Jeśli jest na wsi gdzieś to wsiadaj w auto, na rower i dokumentuj :D Gdy u mnie coś się dzieje to zawsze wsiadam w samochód i robię objazd po okolicy :P
  • Odpowiedz
@uminooq: Nic nie wiadomo gdzie jest albo czy w ogóle była jakaś ale na wszelki wypadek wiadomo że ukraińska. No ręce opadają. Leciała po ukraińsku czy co? Krzyczała "Banderaaaa!" jak spadała?
  • Odpowiedz
  • 0
mam już więcej informacji, rakieta spadła wczoraj około 20:00, policja i inne odpowiednie służby szuka jej właśnie w tej miejscowości. Takie do mnie informację doszły. Czyli nie wiadomo gdzie dokładnie ale wiadomo że spadła.
  • Odpowiedz
Odpisujecie jak retardy a to bait... Chlop pisze ze nie moze jechac po pracy bo gotuje barszcz a wy dalej brniecie xD
  • Odpowiedz