Aktywne Wpisy

Pepe_Roni +88
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Jak myślicie, gta6 ma możliwość że będzie dużym nie wypałem i na siebie nie zarobi? Podobno budżet gry (gra plus marketing) miały razem wynieść 1-2 mld dolarów, więc trochę głupio by było jakby się nie zwróciła. Co uważacie?
#pcmasterrace #gry #steam #gta #nvidia
#pcmasterrace #gry #steam #gta #nvidia
źródło: 1654
PobierzCzy ta gra zwróci im się w pierwszym roku sprzedaży?
- Tak 89.5% (77)
- Nie 10.5% (9)





sam się nad tym zastanawiam, patrząc na to że wygrany trafia na Paname, a przegrany na Urugwaj to powinni walczyć... Ja tu widzę Kolumbie lub remis. Kostaryka - Paragwaj z naciskiem na ten drugi. To że cudem z Brazylia Kostaryka wyciągnęła 0:0 nie oznacza że jest w gazie :] a opinie ekspertów są podzielone