Wpis z mikrobloga

@Stabilizator: Kiedyś to ZSRR zrzekło się reparacji "w naszym imieniu", a potem kolejne rządy unikały tematu żeby nie drażnić "potężnych sojuszników z zachodu". Tak na prawdę, mimo że brzmi to trochę jak niedorzeczne pretensje zdemęciałego dziadka, to te reparacje nam się należą nawet z moralnego punktu widzenia. Oczywiście nigdy do nich nie dojdzie bo temat medialnie, jak i za granicą jest ośmieszany i pokazywany w świetle absurdu, tak żeby już
  • Odpowiedz
@iTuTego: to zgłosicie, że są zdrajcami. Macie dowody?
Rozumiem,że ja jestem głąbem, bo nie chce konfederacji z plusem u władzy i ruskiego miru?
Przypomnisz mi jak wolnościowa jest ta konfederacja z bosakiem popierającym 500+, głosowaniem za zakazem handlu w niedzielę czy związkami partnerskimi? XD
  • Odpowiedz
ruskiego miru


@moj_wykopowy_login: Sam pytasz o dowody, a pitolisz kocopoły o powiązaniach z ruskimi, no dawaj te dowody na to, mądralo XDDD

konfedepis


Witamy admina Młodzi Demokraci ( ͡º ͜ʖ͡º) Usuń konto, przeproś matkę
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login Ty to masz jakieś zwarcie, bo ja wytłumaczyłem Ci co on tam napisał w tym screenie. Od kiedy to niby konfederacja miała jakieś konotacje z PiSem? Bo z Po jednak mieli koalicję (wiem spowoduje znów zwarcie)
Także nie ma co na gwałt bronić na kazdym kroku parszywcow, którzy mają Ciebie i mnie daleko w dupie.
Oni nawet nie wywiązują się ze swoich obietnic, a Ty ich zawzięcie będziesz bronił.
iTuTego - @mojwykopowylogin Ty to masz jakieś zwarcie, bo ja wytłumaczyłem Ci co on t...

źródło: temp_file7161753209553377403

Pobierz
  • Odpowiedz
@Stabilizator chodzi o wypowiedź Tuska, że Niemcy i Polska są ofirami POLITYKI PUTINA i wywołanego przez nich problemu na granicy?
Czy powielasz pisowską retoryke, że niby odnosił to do reparacji?
  • Odpowiedz
@Plp_: a Niemcom należą się ziemię zabrane przez Polskę po II WŚ. Secured units zawsze Była tasks ze my strzelamy się reparacji, a oni zrzekają się swoich roszczeń terytorialnych. Więc teraz walka o te reparacje daje podstawy by by Niemcy walczyli o włączenie sporego kawałka Polski w ich granice. No ale by to ogarnąć trzeba znać trochę historii i nie mieć gwoździa w mózgu
  • Odpowiedz